مرد غیرتی قبل از قتل زن خائن و دوست پسرش لو رفت ! / در بازار تهران چه شد؟!

خیانت یک زن تهرانی انگیزه ای شده بود تا شوهرش با خریدن کلت کمری تصمیم به قتل زن خیانتکارش و دوست پسر او بگیرد.مرد مسلح نمی دانست قبل از قتل زن خیانتکار و معشوقه اش رازش را به راحتی با اشتباه خود در ملاء عام فاش خواهد کرد.

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا، 22 خرداد ماه سال جاری کسبه بازار تهران به یک مرد اسلحه به دست که در خودرویش نشسته بود مشکوک شدند و بلافاصله  با پلیس تهران تماس گرفتند.

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

سریعا تیم پلیسی برای بررسی صحنه در محل حاضر شدند. دقایقی بعد ماموران پلیس، مردی با حالت افسرده را داخل خودور مشاهده کردند که اسلحه به دست دارد و مدام با خودش حرف می‌زند.

راز مرد مسلح در بازار تهران

در گام بعدی ماموران با بررسی لحظه به لحظه اطراف خودرو و تحقیقات دقیق تر وارد عمل شدند و با اقدامات پلیسی در یک عملیات پیچیده مرد مسلح را زمین گیر می کنند.

در بازرسی از خودروی مرد مسلح یک قبضه کلت کمری همراه با 12 فشنگ جنگی کشف شد اما هنوز پازل بعدی ماجرا یعنی انگیزه این مرد برای نگهداری سلاح، برای ماموران پلیس مشخص نشده بود.

خیانت  همسر انگیزه مردمسلح !

پس از دستگیری مرد مسلح توسط ماموران ، در تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم قصد داشت تا زن خیانتکارش و معشوقه او را به قتل برساند و برای مدتی پنهان شود که به گفته مرد مسلح چند دقیقه قبل از عملی شدن نقشه اش توسط پلیس دستگیر شد.

شوهر انتقامجو ماجرای بازداشت و انگیزه خود را اینطور بیان کرد: «مدتی است به رفت و آمد های همسرم مشکوک شده بودم. پس از چند روز تحقیق متوجه شدم او با یک مرد غریبه ارتباط نامشروع دارد برای همین  سلاحی خریدم تا همسرم و مرد غریبه را به قتل برسانم که بازداشت شدم.»

بنابراین گزارش پرونده متهم جهت سیرمراحل قانونی به مرجع قضایی ارسال شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟