قتل فجیع زن و مادرزن با انگیزه ای عجیب! / طلا خانم ایران را ترک نمی کرد!

مرد جوان وقتی مخالفت همسرش برای ترک ایران را دید دست به چاقو برد.

به گزارش رکنا، شامگاه دهم تیرماه سال ۹۸ به ماموران کلانتری ۱۳۲ نبرد خبر رسید داماد ۳۴ ساله ای به نام امان در خانه پدر زنش در خیابان خاوران خون به پا کرده است .ماموران کلانتری بلافاصله به خانه قدیمی رفتند و با پیکر خونین زن ۲۷ ساله به نام طلا و مادرش طلعت روبه رو شدند .پیکرهای نیمه جان این مادر و دختر به بیمارستان منتقل شد اما ساعتی بعد طلا به خاطر شدت خونریزی روی تخت بیمارستان تسلیم مرگ شد و مادرش تحت عمل جراحی قرار گرفت. زن سالخورده معجزه‌آسا زنده ماند و به زندگی برگشت .

همسر طلعت دامادش را عامل جنایت معرفی کرد. به این ترتیب ردیابی امان آغاز و وی چند ساعت بعد بازداشت شد و به جنایت خانوادگی اعتراف کرد .

امان در تشریح جزئیات ماجرا گفت: من و طلا چند سال قبل به همراه خانواده همسرم به ایران آمدیم .من و همسرم در ایران صاحب یک دختر و پسر شدیم و من کار خوبی داشتم. زندگی مان خوب بود اما مدتی بود کارم را از دست داده و بی کار شده بودم.زندگی مان به سختی می گذشت و من از همسرم می خواستم تا به افغانستان برگردیم اما او مخالف بازگشت بود.

وی ادامه داد :خانواده همسرم در زندگی مان دخالت می گردند .همسرم و دخترم و پسرم در خانه پدر زنم بودند و خانواده همسرم اجازه نمی دادند تا آنها را ببینم. من هر بار که برای دیدن همسر و فرزندانم به خانه پدرزنم می‌رفتم آنها با حرف های شان مرا می رنجاند و وقتی از همسرم میخواستم تا همراه فرزندانم به خانه مان بیاید خانواده او مخالفت می‌کردند .آنها می‌گفتند چون کار درست و حسابی ندارم بهتر است آنها در خانه پدرزنم بمانند.

این مرد در تشریح جزئیات درگیری خونین گفت: آخرین بار به خانه هم پدرزن رفتم و از طلا خواستم تا به این شرایط پایان دهد .به او گفتم بهتر است به افغانستان برگردیم اما او شروع به داد و فریاد کرد .همسرم دختر و پسرم را مقابل چشمانم کتک زد و گفت بهتر است آنها را با خودم به افغانستان ببرم.او حتی می خواست دختر کوچکم را از بالای پله ها به پایین پرتاب کند که عصبانی شدم.دخالت‌های مادرزنم درگیری را بدتر کرد و من که کنترل اعصابم را از دست داده بودم کارد آشپزخانه برداشتم و چند ضربه به همسرم و سپس به مادر زنم زدم که در این ماجرا مادرزنم زنده ماند.

به دنبال اعتراف های این مرد و بازسازی صحنه جرم برای وی کیفرخواست صادر و پرونده برای رسیدگی به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. این در حالی است که پدر و مادر زن جوان درخواست قصاص را مطرح کرده‌اند. اما معاون رئیس قوه قضاییه از طرف دو فرزند صغیر قربانی دیه خواسته است.مرد خشن قرار است به زودی محاکمه شود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟