شلیک به یک مامور قانون در خانمیرزا ! / گستاخی تا کی؟!

به گزارش رکنا، قاچاقچیان چوب جنگلی یکی از مأموران یگان حفاظت شهرستان خانمیرزا را زخمی کردند.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان خانمیرزا گفت: ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان در راستای جلوگیری از یک محموله قاچاق چوب با قاچاقچیان درگیر شدند که پس از پایان زمان کاری مأمور یگان حفاظت، در هنگام مراجعه به منزلش از سوی قاچاقچیان مورد حمله قرار گرفت.

کشواد درویشی جوانمردی افزود: این مأمور یگان حفاظت به همراه یکی از بستگانش مورد اصابت گلوله اسلحه شکاری قرار گرفت و هم اکنون در بیمارستان بستری هستند.

وی گفت : از ابتدای امسال تاکنون ۲۴ نفر در حوزه قاچاق چوب جنگلی در این شهرستان دستگیر شدند و یک باند قاچاق چوب متلاشی شد.

مجروح شدن مأمور یگان حفاظت منابع طبیعی در خانمیرزا

درویشی افزود: فروردین امسال هم مأمور منابع طبیعی این شهرستان هنگام انجام وظیفه در پست گوشکی برای توقیف خودروی حامل چوب قاچاق، دستور ایست داده بود که قاچاقچی برای متواری شدن اقدام به ضربه زدن با خودرو به پای مأمور منابع طبیعی کرد که این مأمور از ناحیه پا دچار حادثه شد.

وی از مردم استان خواست تا هر گونه تخلف در رابطه با جنگل‌ها و مراتع را با استفاده از سامانه ۱۵۰۴ و ۱۳۹ امداد جنگل و مرتع و یا اطلاع به یگان حفاظت اداره منابع طبیعی شهرستان‌ها گزارش دهند.

یک میلیون و ۴۰۰ هزار هکتار از مساحت چهارمحال و بختیاری را مراتع و جنگل‌ها پوشش داده است که رقمی معادل ۸۶.۵ درصد از سطح این استان را شامل می‌شود.

شهرستان خانمیرزا در فاصله ۱۴۰ کیلومتری شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری قرار دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟