قاتل شهید مرتضی براتی دستگیر شد

یکی دیگر از قاتلان و عاملان اصلی شهادت ستوان یکم مرتضی براتی در مخفیگاهش دستگیر شد.

 معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی از دستگیری یکی دیگر از عوامل اصلی شهادت ستوانیکم مرتضی براتی، در عملیات مأموران انتظامی شهرستان اندیمشک دستگیر شد.

به گزارش رکنا، از اراک محمود خلجی در خصوص دستگیری یکی دیگر از عاملان اصلی شهادت ستوان‌یکم مرتضی براتی گفت: در آذرماه ماه سال گذشته با شهادت ستوان‌یکم مرتضی براتی در یک عملیات درگیری با سارقان مسلح احشام، تحقیقاتی تخصصی برای دستگیری عاملان شهادت وی،‌ آغاز شد.

وی اضافه کرد: بعد از گذشت ۴۶ روز در تحقیقاتی گسترده و شبانه‌روزی، ۶ نفر از عاملان شهادت این شهید بزرگوار شناسایی و دستگیر شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های انجام شده و با توجه به متواری شدن بودن یکی از عاملان شهادت شهید براتی، اقدامات تخصصی پلیس برای دستگیری این فرد ادامه یافت تا اینکه این فرد نیز در عملیات مأموران انتظامی شهرستان اندیمشک دستگیر شد.

خلجی با بیان اینکه مأموران انتظامی شهرستان اندیمشک در سحرگاه روز گذشته پس از هماهنگی قضائی، طی عملیاتی منسجم و غافلگیرانه و با استفاده از کلیه ظرفیت‌های مجموعه انتظامی جهت دستگیری متهم مزبور وارد عمل شدند، تصریح کرد: فرد شرور جهت فرار از قانون اقدام به درگیری مسلحانه کرد که نهایتاً در تیراندازی متقابل و برتری آتش عوامل انتظامی، متهم به ضرب گلوله مجروح و دستگیر شد.

وی تصریح کرد: از متهم یک قبضه اسلحه کلاش، یک قبضه سلاح شکاری فاقد مجوز و یک دستگاه خودرو پژو دارای سابقه سرقت مسلحانه از شهرستان خمین کشف شد.

در تاریخ بیست و پنجم آذرماه سال جاری در درگیری سارقان مسلح احشام با مأموران انتظامی، متأسفانه ستوان‌یکم «مرتضی براتی» از کارکنان انتظامی شهرستان خمین به درجه رفیع شهادت نائل آمد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟