بازداشت شکارچیان دختر بچه ایلامی در عسلویه

عاملان اغفال دختر ۱۲ ساله ایلامی در عسلویه دستگیر شدند.

به گزارش رکنا، سرهنگ علی مهری اظهار داشت: با تلاش پلیس آگاهی استان و همکاری پلیس عاملان اغفال دختر ۱۲ ساله ایلامی دستگیر شدنداستان بوشهر، عاملان اغفال دختر ۱۲ ساله ایلامی در فضای مجازی که دو نفر بودند، دستگیر و در اختیار مقام قضایی قرار گرفتند.

 رییس پلیس آگاهی استان ایلام گفت:  با توجه به رصد و اقدامات پلیس آگاهی موضوع آدم ربایی و بچه دزدی صحت نداشت و پیگیری برای جست و جوی این دختر ادامه داشت که در نهایت این افراد در عسلویه دستگیر شدند.

رییس پلیس آگاهی استان ایلام از والدین خواست نظارت بیشتری بر فرزندان داشته باشند و موجبات آسایش و آرامش آن‌ها را در منزل فراهم آوردند.

ازدیروز اخباری در خصوص ربوده شدن دختری ۱۲ ساله در یکی از مناطق شهر ایلام توسط سرنشینان یک دستگاه خودرو منتشر شد که موجی از نگرانی بین خانواده‌ها ایجاد کرد، اما از سوی رییس پلیس آگاهی ایلام تکذیب شد.

سرهنگ مهری تاکید کرد: بررسی‌های انجام شده مشخص کرد این موضوع صحت نداشته و تعداد معدودی از کانال‌های استان بدون توجه به منبع خبر و همچنین کسب اطلاع از نیروی انتظامی اقدام به بازنشر این مطلب کرده اند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟