شیرینی های این قنادی میلیونی آب می خورد / بازداشت مرد بوکانی

کپی‌برداری از کارت‌های بانکی هنگام فروش شیرینی مرد قناد را به دام انداخت و نقشه هایش برملا شد.

رئیس پلیس فتا استان آذربایجان‌غربی گفت: شیرینی فروش متخلفی که از مشتریان خود کلاهبرداری اینترنتی می‌کرد، شناسایی و به دست قانون سپرده شد.

به گزارش رکنا، سرهنگ اکبر نصرتی، رئیس پلیس فتا استان آذربایجان‌غربی در خصوص جزئیات این خبر گفت: با وصول مرجوعه‌هایی قضایی متعددی مبنی بر اینکه از حساب بانکی آنان بصورت غیر مجاز برداشت شده است، موضوع بصورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: با انجام تحقیقات و بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که شاکیان این پرونده جهت خرید به شیرینی فروشی مراجعه و مورد کلاهبرداری قرار گرفتند.

این مقام مسئول گفت: با اقدامات فنی و پلیسی فرد خاطی که صاحب مغازه شیرینی فروشی بوده شناسایی و جهت سیر مراحل قانون تحویل مقامات قضایی شد.

سرهنگ نصرتی گفت: فرد خاطی در مواجهه با ادله قاطع پلیس به عمل خلاف قانون خود اعتراف و اعلام کرد که از ناآگاهی و غفلت مشتریان سوء‌استفاده کرده و با کپی‌برداری از کارت‌های بانکی، حساب‌های آنان را خالی می‌کرد.

رئیس پلیس فتا استان آذربایجان‌غربی با بیان اینکه بیشتر گرفتاری افراد ناشی از عدم آگاهی و اعتماد بی‌جا به دیگران می‌باشد، خاطر نشان کرد: اطلاعات کارت‌های بانکی را که جزء اسنادی است که باید دور از دسترس دیگران قرار گیرد، به هیچ عنوان در اختیار دیگران قرار نداده و برای امنیت بیشتر در هنگام خرید، شخصا کارت کشیده و از بازگویی رمز خودداری نمایید.

رئیس پلیس فتا آذربایجان‌غربی از شهروندان خواست: جهت دریافت مشاوره و گزارش هر گونه موارد خلاف قانون در فضای مجازی آن را از طریق سایت پلیس فتا (www.cyberpolice.ir) با پلیس در میان بگذارند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟