نیمه شب مرد نقابدار دهان زن کرجی را با چسب بست / همه خواب بودند و من بیهوش شدم

به گزارش رکنا، سردار عباسعلی محمدیان رئیس پلیس استان البرز صبح دیروز درحاشیه نمایشگاهی با عنوان دستگیری سارقان وکشف اموال مسروقه که طی 72 ساعت گذشته انجام شده در جمع خبرنگاران گفت: در این عملیات گسترده غیر از دستگیری چندین سارق، قاتل، کلاهبردار و کیف زن، موفق به کشف سه فقره قتل، پنج فقره کلاهبرداری و یک فقره سرقت مسلحانه شدیم که در مجموع اجرای این طرح 115متهم دستگیر شدند.

رئیس پلیس استان البرز همچنین از دستگیری 6 مالخر خبر داد و گفت: ارزش ریالی اموال کشف شده در این طرح 113میلیارد تومان است.

فرمانده انتظامی البرز در ادامه با بیان اینکه سارقان با هر پوشش و شکلی که اقدام به انجام جرم کنند پلیس توانایی رصد و شناسایی آنها را دارد، افزود: مجازات بسیار سنگینی در انتظار این افراد است به گونه‌ای که کوچک‌ترین تخفیفی برای آنها قائل نخواهیم شد، تمام مرخصی، تخفیف و عفو از این مجرمان در استان برداشته شده است.

وی از مردم خواست مراجعه افراد مشکوک تحت عنوان مأمور به در منازل یا محل کار را به مرکز فوریت‌های پلیس 110 گزارش کنند.

سرقت مسلحانه از یک خانه در کرج

در میان دستگیر شدگان دو سارق بودند که ششم اردیبهشت با اسلحه وارد یک خانه در مرکز شهر کرج شده و با بستن دست و پای زن صاحبخانه طلا و وسایل گرانقیمت او را ربودند اما در اجرای این طرح شناسایی و دستگیر شدند.

زن جوان درباره سرقت گفت: نیمه شب زمانی که من و خانواده‌ام در خانه خواب بودیم دو نقابدار وارد خانه ما شدند یکی از آنها مقابل در ایستاده بود و دیگری وارد خانه شد بعد با تهدید اسلحه‌ای که داشت از من خواست سکوت کنم، او با چسب دهانم را بست و طلاهایم را ربود. من آنقدر ترسیده بودم که مدتی بعد بیهوش شدم، فرزند خردسالم بعد از این ماجرا کابوس می‌بیند. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟