2 برادر سلطان مرغ بودند / بازداشت با 12 تن مرغ قاچاق در اردبیل

فرمانده انتظامی استان از کشف پرونده اخلال در نظام اقتصادی به ارزش ۱۲۶ میلیارد و ۵۱۲ میلیون ریال و دستگیری ۲ مجرم در عملیات مشترک ماموران پلیس آگاهی و امنیت اقتصادی اردبیل خبر داد.به گزارش رکنا، هوشنگ حسینی بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی تشکیل یک فقره پرونده در پلیس امنیت اقتصادی اردبیل با موضوع اخلال در نظام اقتصادی توسط ۲ برادر و در پوشش شرکت مرغداری، بررسی‌های تخصصی پیرامون موضوع آغاز شد.

وی افزود: با انجام بررسی‌های تخصصی مشخص شد این ۲ برادر به صورت غیرقانونی و با تبانی‌های انجام داده، پروانه فعالیت شرکت مرغداری را از پرورش و نگهداری ۲۰ هزار قطعه مرغ به ۴۰ هزار قطعه افزایش داده و ۳۷۷ تن نهاده‌های دامی خارج از ظرفیت دریافت کرده‌اند.

کشف تخلف دوم؛ قاچاق ۱۲ تن مرغ

فرمانده انتظامی استان اردبیل با اشاره به انجام تحقیقات و بررسی‌های تکمیلی پیرامون این پرونده بیان داشت: در ادامه تحقیقات مشخص شد این ۲ برادر ۱۲ تن مرغ را نیز به صورت قاچاق و با هدف توزیع خارج از شبکه، از استان اردبیل خارج کرده‌اند.

حسینی از دستگیری هر ۲ برادر پس از هماهنگی قضائی و در عملیات مشترک ماموران پلیس آگاهی و امنیت اقتصادی اردبیل خبر داد و گفت: این ۲ برادر به دلیل اخلال در نظم اقتصادی به ارزش ۱۲۶ میلیارد و ۵۱۲ میلیون ریال دستگیر و تحویل مقام قضائی شدند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

منبع: فارس

آیا این خبر مفید بود؟