عکس لحظه سخت ترین تصمیم مادر مقتول بابلی / بخشش بزرگ در ماه رمضان

به گزارش رکنا، محمدعلی بابازاده مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان بابل گفت: با پیگیری اعضای شورای حل اختلاف زندان بابل در ایام شهادت مولی الموحدین امیر المومنین حضرت علی (ع) مادری از قصاص قاتل فرزندش گذشت کرد و عمری دوباره به او بخشید.

او افزود: شورای حل اختلاف زندان بابل در راستای اشاعه و گسترش فرهنگ صلح و سازش و حل و فصل دعاوی به ویژه اخذ رضایت از اولیاء دم اقدامات مناسب و متعددی را انجام داد و در روز ۲۱ ماه رمضان و سالروز شهادت امام علی (ع) اعضای این شورا طی هماهنگی قبلی در منزل اولیاء دم حاضر و این اقدامات مثمرثمر واقع گردید.

بابازاده گفت:این مادر داغدیده رضایت خود را معامله با خدا عنوان کرد و گفت؛ برابر تعالیم دینی و باور‌های مذهبی گذشب اجر و پاداش به همراه دارد و از اینکه قاتل فرزندم را بخشیم پشیمان نیستم و ان شالله خداوند از فرزندم راضی و روحش در آرامش باشد.

رئیس کل دادگستری مازندران و مدیرکل زندان‌های استان طی ارتباط تصویری با مادر این مقتول ، از کار بزرگ و خداپسندانه و کریمانه اولیای دم که نشان از ایمان والا و صبر آن‌هاست، قدردانی کردند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟