قتل عام خونین در خانه خواهر مرد شیرازی / برادر مسلح خودکشی کرد

3 مرد شیرازی بخاطر اختلاف مالی با هم درگیر شدند و هر یک دیگری را به قتل رساند و آخرین عضو دست به خودکشی زد.

به گزارش رکنا، سرهنگ کاووس حبیبی گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تیر اندازی در یکی از خیابان‌های شهر شیراز، بلافاصله مأموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.

کشف جسد در پاگرد راه پله یک خانه در شیراز

او با بیان اینکه مأموران به محض ورود به محل درگیری با جسد یک نفر در پاگرد راه پله طبقه اول ساختمان مواجه می‌شوند، افزود: در بررسی‌های بیشتر مأموران انتظامی و ورود به آپارتمان، آثار درگیری و شکستن گلدان‌ها مشاهده و جسد دو نفر دیگر نیز کشف می‌شود.

سرهنگ حبیبی افزود: با حضور عوامل اکیپ بررسی صحنه جرم و کارآگاهان پلیس آگاهی، تحقیقات جامعی انجام و در نهایت مشخص شد که دو برادر ۲۳ و ۳۱ ساله بر سر مسائل مالی با فردی ۵۲ ساله، اختلاف داشته اند که برای حل موضوع وی را به منزل خواهرشان دعوت می‌کنند.

او با اشاره به اینکه این موضوع در نهایت منجر به درگیری ۳ نفر حاضر در منزل می‌شود، گفت: این افراد یکدیگر را مورد اصابت چاقو قرار می‌دهند و یکی از برادران به دلیل شدت جراحات وارده فوت می‌کند.

خودکشی پس از جنایت

رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: برادر دیگر نیز، فرد ۵۲ ساله را در حالی که مجروح شده و قصد فرار داشته، در راه پله مورد اصابت گلوله قرار داده و به قتل می‌رساند و پس از بازگشت به منزل با استفاده از اسلحه شکاری در اختیار خود، با شلیک گلوله اقدام به خودکشی و به زندگی اش پایان می‌دهد.

سرهنگ حبیبی گفت: خشم و عصبانیت و عکس العمل لحظه ای باعث وقوع اتفاقات ناگواری می‌شود، بنابراین باید از این قبیل حوادث درس بگیریم و هیچگاه در وضعیتی که بنا به هر دلیلی در موقعیت تنش زا قرار داریم، عجولانه واکنش نشان ندهیم.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟