قتل در نزاع طایفه‌ای / قاتل 7 ماه آزاد بود

به گزارش رکنا، با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان دلگان عامل قتل یکی از سران طوایف این شهرستان که در یک نزاع طایفه‌ای به قتل رسیده بود دستگیر شد.

سردار "احمد طاهری " فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان اظهارداشت: در مهر ماه سال ۹۹ و در پی قتل یکی از سران طوایف شهرستان دلگان، طی یک نزاع طایفه‌ای در یکی از روستا‌های آن شهرستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان دلگان قرار گرفت.

او افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با حضور در صحنه و انجام تحقیقات میدانی عامل اصلی وقوع این قتل و همدستانش را شناسایی و مشخص شد متهمان بلافاصله پس از ارتکاب جرم از مرز‌های شرقی کشور گریخته اند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تیم رسیدگی کننده به پرونده که درصدد دستگیری عاملان این جنایت بودند با اشراف اطلاعاتی خود به سرنخ‌هایی مبنی ورود مجدد متهم اصلی پرونده به کشور و ترددش در سطح شهرستان دلگان دست یافته و تحقیقات خود را برای شناسایی مخفیگاه او آغاز کردند.

قتل هولناک در دلگان

سردار طاهری بیان داشت: در نهایت در نتیجه تلاش شبانه روزی و تحقیقات تخصصی پلیس مخفیگاه قاتل در یکی از محلات شهرستان شناسایی و متهم در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه پس از ۷ ماه فرار، داخل مخفیگاهش دستگیر شد.

او با اشاره به کشف یک قبضه سلاح جنگی در بازرسی از مخفیگاه قاتل خاطر نشان کرد: متهم پس از اعتراف به جنایت ارتکابی برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به تلاش برای دستگیری دیگر همدستان قاتل تاکید کرد: نیروی انتظامی با اشراف کامل اطلاعاتی اجازه نخواهد داد که قانون شکنان و مخلان امنیت عمومی، نظم جامعه را به هم زنند و با هر گونه اخلال در آرامش و امنیت عمومی به شدت بر خورد خواهد شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟