قاسم سناتور کیست؟ / زنان نوچه هایش بودند + جزییات

قاسم سناتور نام یک قاچاقچی مواد مخدر است که با اجیر کردن زنان و به شیوه بلع و انباری ، مواد مخدر را به کشورهای آسیای شرقی و حاشیه خلیج فارس منتقل می کرد.

شهریور سال 90 با تلاش پلیس فرودگاه مهرآباد، ” قاسم سناتور " که با اجیر کردن زنان و به شیوه بلع و انباری موادمخدر را به کشورهای آسیای جنوب شرقی و حاشیه خلیج فارس منتقل میکرد، دستگیر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار نبی اله حیدری در تشریح این خبر گفت: در پی افزایش حمل موادمخدر به صورت بلع و انباری و انتقال آن به کشورهای آسیای شرقی، تیم ویژه‌ای از پلیس مبارزه با موادمخدر فرودگاه مهرآباد تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری عاملان این پرونده آغاز کردند.

وی افزود: در تحقیقات صورت گرفته از متهمان دستگیر شده مشخص شد که فردی به نام "قاسم” معروف به "سناتور” با تشکیل باند و اجیر کردن زنان در زمینه انتقال موادمخدر به صورت بلع و انباری به کشورهای آسیای جنوب شرقی و حاشیه خلیج فارس فعالیت می‌کند.

رییس پلیس فرودگاه‌های کشور ادامه داد: در بررسی صورت گرفته از سوابق متهم مشخص شد که وی علاوه بر جعل اسناد، سابقه ۲۵ فقره قاچاق موادمخدر به خارج از کشور به شیوه بلع و انباری را داشته است.

سردار حیدری گفت: پلیس فرودگاه با انجام اقدامات اطلاعاتی گسترده موفق شدند مخفیگاه "قاسم سناتور" را شناسایی و طی یک عملیات ضربتی وی را در مخفیگاهش واقع در اطراف تهران دستگیر کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟