قاتل تبر زن 13 سال در کابوس شبانه طناب دار! / اعدامم کنید + عکس

وی قبل از اجرای حکم قصاص از اولیای دم مهلت گرفت اما اولیای دم دیگر پیگیر پرونده نشدند تا وی هر شب کابوس اعدام ببیند.

به گزارش رکنا، رسیدگی به این پرونده از اسفندماه سال ۸۷ به دنبال کشته شدن مرد میانسالی به نام وحید در خانه اش در شهریار آغاز شد.شواهد نشان می‌داد این مرد با ضربه های جسم سنگین به سرش از پا درآمده است . ماموران پلیس به بررسی پرداختند و دریافتند وی از مدتی قبل با سرایدار خانه ویلایی اش به نام جلیل ختلاف داشت.

پلیس در نخستین گام از تحقیقات به ردیابی مرد سرایدار پرداخت اما شواهد نشان می‌داد جلیل همزمان با کشته شدن مرد صاحبخانه به مکان نامعلومی گریخته است .یک هفته از این ماجرا گذشته بود که ماموران پلیس جلیل را ردیابی بازداشت کردند. وی به قتل صاحب خانه اش اعتراف کرد و بیست و پنجم اسفند ماه سال ۸۸ در شعبه ۷۱ دادگاه کیفری سابق استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

در جلسه دادگاه اولیای دم درخواست قصاص را مطرح کردند. پدر و مادر وحید گفتند پسرمان بی گناه و با ضربه های تبر کشته شده و ما حاضر به گذشت نیستیم.

وقتی جلیل روبه روی قضات ایستاد گفت: سالها بود در خانه باغی وحید به عنوان سرایدار مشغول به کار بودم. اما مدتی بود او حقوقم را نمی داد و سر همین موضوع با هم اختلاف داشتیم .او به تنهایی در خانه باغی اش زندگی می کرد که یک روز سراغم آمد و از من خواست تا خانه را تخلیه کنم .من که از حرف های او شوکه شده بودم عصبانی شدم و درگیری میان ما بالا گرفت .او به من ناسزا گفت و من در یک لحظه کنترل اعصابم را از دست دادم و با تبری که در خانه داشتم ضربه ای به سرش زدم .وقتی وحید روز زمین افتاد و همه جا غرق خون شد نرسیدم و بلافاصله آنجا را ترک کردم.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و و به درخواست اولیای دم جلیل را به قصاص محکوم کردند. حکم صادره در دیوان عالی کشور مهر تایید خورده و قطعی شده بود که جلیل پای چوبه دار رفت و دقایقی قبل از اجرای حکم توانست شش ماه از اولیای در مهلت بگیرد تا در این مدت زمان رضایت قطعی آنها را جلب کند .

اما جلیل نتوانست در این مدت زمان رضایت اولیای دم را جلب کند . قرار بود حکم اعدام جلیل اجرا شود اما اولیای دم برای اجرای حکم به دادسرا مراجعه نکردند و جلیل ۱۳ سال بلاتکلیف در زندان ماند .وی نامه‌ای به قضات دادگاه کیفری نوشت و از آنها کمک خواست .وی گفت از این بلاتکلیفی خسته شده و خواست تا تکلیف وی روشن شود.

به این ترتیب قضات دادگاه به اولیای دم مهلت دادند تا در دادگاه حاضر شده و پیگیر اجرای حکم شوند. اما چون آنها پیگیر ماجرا نشدند پرونده جلیل طبق ماده ۴۲۹ قانون مجازات اسلامی به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و وی پای میز محاکمه ایستاد.

مرد میانسال گفت: قبول دارم اشتباه بزرگی مرتکب شدم و با ضربه های تبر مرد صاحبخانه را کشتم. اما در مدت 13سالی که در زندان هستم هر شب کابوس اعدام میبینم.من هر شب پای چوبه دار می روم و دیگر تحمل این زندگی را ندارم.من در این سالها بارها مرگم را به چشم دیده ام. اولیای دم پیگیر پرونده نیستند و می خواهند همینطور عذاب بکشم. اما حالا از قضات دادگاه تقاضا دارم کمکم کنند.من برای اعدام آماده ام.

با پایان اظهارات این مرد قضات وارد شور شدند تا درباره سرنوشت وی تصمیم گیری کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟