قتل بی رحمانه مرد سقزی در نانوایی /  رزگار وکیلی دعوت شده بود! + فیلم گفتگوی اختصاصی
حجم ویدیو: 10.99M | مدت زمان ویدیو: 00:01:36

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا، 20 فروردین ماه امسال گوشی مرد سقزی به نام رزگار زنگ خورد و عموی رزگار از او خواست به خانه او برود.عموی رزگار به دلیل دعوای خود با صاحب خانه اش از رزگار درخواست کمک کرد.

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

رزگار وکیلی با حضور در خانه عمویش با صاحب خانه درگیر شده و کارشان به فحاشی کشید. آن روز نزاع با دخالت اهالی محل تمام شد اما کینه انتقام به دل محمد ماند.

قتل جوان سقزی در نانوایی

22 فروردین ماه امسال ساعت 8 شب رزگار لحظه ای که در محله سنگبران سقز خیلی خونسرد قدم می‌زد با اشاره دست محمد مواجه شد و داخل نانوایی رفت و فکرش را هم نمی کرد آن نانوایی قتلگاه او باشد.

قتل رزگار وکیلی در سقز

محمد پس از قتل رزگار وکیلی و متواری شدن به سمت خانه اش توسط پلیس چند ساعت بعد دستگیر شد.

عبدااله وکیلی برادر رزگار در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار رکنا، ماجرا را اینطور بیان کرد : «صاحب خانه عموی من از او خواسته بود خانه را زودتر از موعد قرارداد خالی کند و برای همین با هم اختلاف پیدا کرده بودند.رزگار با تماس تلفنی عمویم برای میانجیگری به خانه آنها رفت که آن جا متهم و رزگار با هم درگیر شده و به هم فحاشی کردند.اما آن روز درگیری تمام شد.»

درخواست قصاص قاتل رزگار وکیلی

برادر مقتول در ادامه گفت : «فردای آن روز وقتی رزگار از تاکسی پیاده شد محمد که ظاهرا کینه به دل گرفته بود،با اشاره دستش رزگار را به نانوایی خود کشاند در مغازه آن ها بار دیگر با هم به شدت درگیر شدند و محمد با ضربات مهلک چاقو برادرم را به قتل رساند.»

وکیلی ادامه داد : محمد با فرو کردن 3 ضربه چاقو به شکم و قلب برادرم او را کشت و از محل حادثه به سمت خانه اش فرار کرد. پلیس پس از شناسایی محل اختفا قاتل وی را در منزلش دستگیر کرد.»

برادر مقتول در آخر اظهار داشت که اولیای دم پرونده تقاضای قصاص قاتل را دارند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟