عضو سوم باند دزدان در زندان مخفی شده بود

به گزارش رکنا، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی از دستگیری 3 سارق مغازه و کشف راز سرقت از مغازه کامپیوتر فروشی خبر داد و گفت: متهم سوم پرونده در زندان دستگیر شد.

سرهنگ کارآگاه "قاسم دستخال" بیان داشت: اواخر اسفند ماه سال گذشته پرونده ای با موضوع سرقت از مغازه کامپیوتر فروشی به همراه یک متهم به نام "یوسف" به پایگاه سوم پلیس آگاهی ارجاع شد.

وی عنوان کرد: چکیده پرونده نشان از این داشت، متهم با استفاده از یک دستگاه خودروی سواری به درب مغازه شاکی مراجعه و با همکاری همدستش تعدادی از اموال مغازه شاکی که شامل : 10 دستگاه لپ تاپ، - 2 دستگاه تلویزیون و دوربین فیلمبرداری به ارزش 3 میلیارد ریال سرقت کرده است.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی با بیان اینکه با شناسایی پلاک خودرو، متهم در تحقیقات پلیسی توسط ماموران کلانتری دستگیر شده بود، عنوان کرد : متهم که اظهار بی اطلاعی از وقوع سرقت می کرد مدعی بود، وی صرفا راننده خودرو می باشد و از سرقت اموال مغازه شاکی توسط مسافر بی اطلاع بوده و طی تماس تلفنی فرد، مسافر را از مبدا اعلام به مقصدی در حوالی خیابان کمیل رسانده است.

دستگیری سارق مغازه در زندان

این مقام انتظامی ادامه داد: کاراگاهان در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی، در خواست کننده خودرو را شناسایی و با دستگیری وی؛ این متهم نیز از سرقت مغازه کامپیوتر فروشی اظهار بی اطلاعی می کرد و اظهار داشت نقشی در سرقت نداشته و سرقت توسط راننده خودرو و مسافر انجام شده است.

وی افزود: کارآگاهان در گام بعدی از تحقیقات پلیسی هویت واقعی مسافر را شناسایی و مشخص شد که ولی سابقه دار می باشد و اخیرا به جرم سرقت روانه زندان شده است.

سرهنگ دستخال با بیان این که متهمان دستگیر شده، به همکاری با سارق حرفه ای معترف شدند، گفت: بادستور قضائی سارق حرفه ای در زندان دستگیر و به پایگاه سوم پلیس آگاهی انتقال یافت.

به گفته رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی متهمان در اختیار پایگاه سوم این پلیس برای کشف سایر جرایم مشابه قرار دارند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟