مرگ معمایی پسر تهرانی ! / پراید مادر امیر دزدیده شد

پسر جوان که همراه دوستانش از خانه خارج شده بود در سناریوی مرموزی به کام مرگ فرو رفت.

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، اواخر اسفند سال گذشته بود که 3 پسر جوان به جلوی در خانه یکی از دوستانشان در غرب تهران رفتند و از او خواستند تا سوار بر خودرویش برای تفریح از خانه خارج شود.

پسر جوان سوار بر خودروی پراید مادرش از پارکینگ خانه خارج شد و 3 دوستش برای تفریح و گردش سوار بر خودرو شدند و همه چیز عادی به نظر می رسید.

ناپدید شدن پسر جوان

24 ساعت از رفتن امیر و دوستانش گذشته بود و مادر جوان فکر می کرد که پسر و دوستانش برای خوشگذرانی و تفریح از خانه خارج شدند اما با گذشت ساعت دلشوره عجیبی به دل این مادر افتاد و به موبایل پسرش تماس گرفت.

مادر جوان هر چه به تلفن همراه امیر زنگ زد جوابی نشنید و نگرانی های او بیشتر شد تا اینکه همسایه ها زنگ خانه را به صدا در آوردند.

همسایه ها مشاهده کردند که 3 جوان با خودروی مادر امیر به جلوی در خانه آنها توقف کرده و امیر را که آثار ضرب و شتم روی بدن و صورتش بود در جلوی در خانه شان از خودرو رها کرده و با سرعت پا به فرار گذاشتند.

مرگ معمایی پسر جوان در شب عید

امیر به بیمارستان منتقل شد و چند روز تحت نظر پزشکان قرار گرفت اما پسر جوان روی تخت بیمارستان تسلیم مرگ شد و ماجرای مرگ مرموز امیر و سرقت خودروی مادرش به پلیس مخابره شد.

ماموران برای تحقیقات به سراغ مادر امیر رفتند و مادر پسر جوان گفت: پسرم از من خواست که خودرویم را در اختیارش قرار دهم تا با دوستانش به تفریح بروند و من هم با توجه به اعتمادی که به فرزندم دارم خودرو را در اختیارش قرار دادم و در مدت زمان 24 ساعت با تفکر اینکه پسرم و دوستانش به تفریح رفتند نگران نبودم اما از وقتی که پسرم جواب تلفنش را نمی داد نگران شدم و بعد هم فهمیدم 3 پسر جوان پسر را که مورد ضرب و شتم قرار گرفته در جلوی در خانه رها کردند.

ماموران در تحقیق از همسایه ها نیز پی بردند که 3 پسر جوان با خودروی مادر امیر در صحنه حضور پیدا کردند و امیر را در جلوی در خانه شان رها کرده و با همان پراید فرار کرده اند.

بنا بر این گزارش، بازپرس مصطفی واحدی از شعبه 11 دادسرای امور جنایی تهران دستور داد تا جسد پسر جوان برای بررسی علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شود و تحقیقات برای شناسایی پراید به سرقت رفته و دوستان همراه امیر در دستور کار ماموران پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟