پشت پرده تخلف پلیس کرمانشاه / فرمانده پلیس فراخوانده شد؟!

به گزارش رکنا، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت : پلیس کرمانشاه موضوع نشر اکاذیب مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر تخلف انتظامی استان و فراخواندن فرمانده این نیرو از سوی استاندار را به صورت جدی پیگیری می‌کند.

محمدرضا آمویی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت : متاسفانه امروز و پس از برگزاری جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا کرمانشاه که به ریاست استاندار برگزار شد مطلبی با عنوان "تخلف کرونایی ۲ ارگان" در کرمانشاه که یکی از آن‌ها نیروی انتظامی عنوان شده بود توسط یکی از خبرنگاران حاضر در فضای مجازی منتشر شد.

او با ابراز تاسف از مطالب کذب منتشر شده در برخی کانال‌های خبری، گفت : در صحبتی هم که با مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری انجام شد او نقل قول مطرح شده از سوی جناب استاندار را تکذیب و تاکید کرد که خود او هم عنوان کرده که سخنی از انتظامی کرمانشاه به میان نیامده و تحت هیچ عنوان روی صحبت با این نیروی خدوم و زحمتکش نبوده است و این مطلب طی تماس تلفنی توسط استاندار به اطلاع فرمانده انتظامی استان کرمانشاه رسیده است.

او با بیان اینکه شواهد همه گواه این است که نیروی انتظامی در یک سال و اندی که از شیوع کرونا در کشور می‌گذرد همراه و همدوش با مدافعان سلامت حرکت کرده و نیروهایش بیش از همه ارگان‌ها و دستگاه‌های دیگر در معرض ابتلا به این ویروس قرار داشته اند، افزود: تقدیر مکرر مسئولان ارشد کشور از عملکرد ناجا چه در سطح ملی و چه استانی گواه این مدعاست.

آمویی افزود: در قبال موضوع اخیر انتظامی استان کرمانشاه این حق را برای خود محفوظ می‌داند که تا روشن شدن واقعیت، مسئله را از مبادی ذیربط پیگیری کند.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه گفت: انتظاری که از همکاران رسانه‌ای و خبرنگار می‌رود این است که در بیان مطالب و نقل قول‌ها با دقت بیشتری عمل کرده و از انتشار مطالبی که نسبت به آن مطمئن نیستند خودداری کنند .آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟