شروری همدانی که به خاطر یک نگاه چپ آدم کشت

به گزارش رکنا، مرد شرور که به‌خاطر نگاه چپ به دو جوان در یکی از محله‌های شهر همدان با آنها درگیر شده و یکی از آنها را به قتل رسانده بود در استان البرز شناسایی، دستگیر و به پلیس آگاهی همدان منتقل شد.

سرهنگ «علی اسدبیگی» رئیس پلیس آگاهی استان همدان در تشریح این خبر گفت: ساعت ۲۳ آخرین روز سال 99 از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، خبر درگیری منجر به قتل عمد گزارش شد. کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی، کارشناسان بررسی صحنه جرم و بازپرس ویژه قتل در محل اعلامی حضور یافته و مشاهده کردند جلوی در یک مغازه سیگار فروشی آثار خون دیده می‌شود که طبق اظهارات شاهدان، دو مرد ۳۰ و ۱۷ ساله به علت ضربه چاقو به بیمارستان «بعثت» منتقل شده اند و ضارب از محل متواری شده است. رئیس پلیس آگاهی استان همدان اظهار داشت: مأموران پلیس با مراجعه به بیمارستان دریافتند یکی از مجروحان درگیری که پسری ۳۰ ساله بود به علت جراحات وارده فوت کرده و مجروح دوم در بخش اورژانس تحت درمان است.

پسر مجروح در بازجویی‌های پلیسی عنوان کرد که همراه مقتول برای خرید سیگار به مغازه‌ای رفتیم و ضارب که از قبل در محل حضور داشت به‌علت نگاه چپ با ما درگیر شد؛ در این هنگام از کمر خود چاقو بیرون آورده و ضرباتی به سینه مقتول وارد کرد سپس ضرباتی به مچ دست من زد و از محل متواری شد؛ در تحقیقات پلیسی، تصاویر و هویت دقیق ضارب به‌دست آمد و منزل وی مورد بازرسی کامل قرار گرفت ولی قاتل در محل حضور نداشت و از استان همدان به مکان نامعلومی متواری شده بود.

رئیس پلیس آگاهی استان همدان ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی با اقدامات پیچیده مخفیگاه متهم را در استان «البرز» شناسایی کرده و پس از هماهنگی با مقامات قضایی آن شهر، متهم در یک عملیات ضربتی دستگیر و به پلیس آگاهی همدان منتقل شد؛ در بازجویی‌های پلیسی، متهم به جرم ارتکابی ضرب و جرح منجر به قتل مقتول اقرار کرد و پس از بازسازی صحنه، با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان مرکزی همدان شد.

وی گفت: همراه داشتن سلاح سرد توسط جوانان همیشه حادثه آفرین بوده و چه بسا اگر قاتل چاقو نداشت این قتل در آخرین ساعات سال گذشته اتفاق نمی‌افتاد و قاتل گرفتار زندان و منتظر حکم قصاص نمی‌ماند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟