تیرباران خانه مرد ایرانشهری / عملیات ضربتی برای بازداشت مرد مسلح

مرد تیرانداز که خانه ای در ایرانشهر را تیرباران کرده بود در یک عملیات ویژه و ضربتی به دام افتاد.

به گزارش رکنا، سردار”احمد طاهری بیان داشت: هفتم فروردین ماه سال جاری در پی اعلام یک مورد تیراندازی در یکی از محلات شهرستان ایرانشهر، بررسی موضوع به صورت ویژه دستورکار پلیس امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.

او افزود: با حضور مأموران در صحنه و در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد، سرنشین یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ از خودرو پیاده و با سلاح کلاش به سمت درب منزلی تیراندازی و از محل متواری شده است.

مرد ناشناس خانه مرد ایرانشهری را به رگبار بست

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: به منظور دستگیری عاملان این اقدام تحقیقات تخصصی پلیس آغاز و با تلاش صورت گرفته هویت متهم مشخص و عامل آن طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه در یکی از خیابان‌های شهرستان ایرانشهر دستگیر شد.

سردار طاهری در ادامه افزود: متهم ۳۰ ساله پس از انتقال به پلیس با علت و انگیزه قبلی به بزه انتسابی خود اعتراف کرد که در این خصوص علاوه بر تلاش پلیس برای کشف سلاح بکار رفته در تیراندازی ، پرونده قضایی تشکیل و متهم تحویل مراجع قضایی شد.

این مقام ارشد انتظامی بر عزم جدی پلیس استان سیستان و بلوچستان در برخورد قاطع ماموران انتظامی با هر گونه جرم خشن تأکید و از خانواده‌ها و بخصوص سران طوایف خواست تا جوانان را از عواقب سخت نگهداری، حمل و جابجایی انواع سلاح گرم و سرد آگاه سازند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟