ردپای 3 مرد غریبه در خانه زوج تهرانی / زن جوان چهره زنی کرد!

زوج تهرانی هنگام ورود به خانه شان 3 مرد غریبه را دیدند که مشکوک به نظر می رسیدند. این زوج پس از ورود به خانه متوجه حادثه ای تلخ شدند که نزد پلیس رفتند.

به گزارش رکنا، رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی از دستگیری و انهدام باند 3 نفره سارقان منزل و کشف سرقت یک میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد .

 سرهنگ کارآگاه "علی کنجوریان" بیان داشت : هشتم مرداد ماه سال گذشته پرونده ای از سوی کلانتری 128 تهران نو با موضوع سرقت از منزل برای رسیدگی تخصصی به پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران ارجاع و در اختیار دایره مبارزه با سرقت این پایگاه قرار گرفت .

3 مرد غریبه در خانه زوج تهرانی چه می کردند؟

وی عنوان داشت: شاکی که خانم میانسالی بود اظهار داشت، من و همسرم حدود ساعت 19:30 ششم مرداد ماه منزل خود را واقع در محله تهران نو ترک و پس از مراجعت در ساعت 22 متوجه خروج سه مرد جوان در حالی که اموالی در تصرف آنان بوده از ساختمان شدیم که چهره یکی از آنها را به وضوح مشاهده کردیم.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ ابرازداشت: شاکی در ادامه اعلام کرد، پس از ورود به ساختمان با قفل تخریب شده درب واحد مواجه و با ورود به منزل متوجه سرقت اموالی از قبیل مقادیری طلاجات، لپ تاپ، گوشی تلفن همراه و ... به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال شدیم .

این مقام انتظامی تصریح کرد: موضوع در دستور کار عوامل تخصصی تیم مبارزه با سرقت منزل پایگاه قرار گرفت و در این راستا کارآگاهان برای انجام تحقیقات محلی و میدانی و بازدید محل سرقت و همچنین بررسی دوربین های مداربسته به محل جرم عزیمت نمودند.

وی افزود : کارآگاهان در ادامه با کشف سرنخ های متعدد و بهره گیری از شیوه های نوین کشف جرم موفق به شناسایی سارقان شده و با کشف هویت و مخفیگاه متهمان پس از هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات پلیسی هر سه سارق دستگیر شدند.

زن تهرانی دزد خانه شان را چهره زنی کرد

این مقام انتظامی توضیح داد : با توجه به اینکه شاکی و همسر وی سارق را در حین سرقت مشاهده نموده بودند با مراجعه به این یگان در مواجهه حضوری متهم مذکور را مورد شناسایی و بعنوان سارق منزل شان معرفی کردند.

سرهنگ کنجوریان افزود : با اعتراف صریح متهمان به بزه انتسابی پس از تحقیقات لازم از هر سه متهم، سارقان با قرار مجرمیت روانه زندان شدند .آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟