شلیک 18گلوله به اشکان  پس از آزادی از زندان / اشکان در دادگاه تهران چه گفت؟ +عکس

این مجرم سابقه دار مدعی است بی گناه بازداشت شده و افرادی دیگری به شاکی حمله کرده اند.

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا ، رسیدگی به این پرونده از اردیبهشت ماه سال ۹۸ به دنبال انتقال پیکر خونین مرد جوانی به نام اشکان به بیمارستانی در ورامین آغاز شد.

وی که از ناحیه پا به شدت زخمی شده بود تحت عمل جراحی قرار گرفت و معجره آسا زنده ماند. پزشکان در عمل جراحی ۱۸ تکه گلوله را از پای اشکان بیرون آوردند .اشکان پس از بهبودی نسبی مجرم سابقه داری به نام سیاوش را عامل شلیک به خودش معرفی کرد کرد .

تشریح شلیک خونین

وی گفت: من و برادرهایم سالهاست با یکی از بچه محل ها به نام سیاوش و برادرهایش اختلاف داریم. اختلاف ما به خاطر مسائل مالی و ناموسی است. اختلاف های ما به حدی بود که چند سال قبل سیاوش برادرزاده ام را ربودتا از ما انتقام بگیرد. اما او خیلی زود دستگیر و پس از محاکمه به ۱۰ سال زندان محکوم شد .او در این سالها بارها ما را تهدید به مرگ کرده بود.

وی ادامه داد: آخرین بارنیمه شب بود که به خانه بر می گشتم و سیاوش را مقابلم دیدم.او به تازگی از زندان آزاد شده بود. او اسلحه وینچستر در دست داشت که با دیدن او شوکه شدم. او یکباره به سمتم شلیک کرد و وقتی من روی زمین افتادم او با موتور فرار کرد.

سوابق کیفری سیاوش

به دنبال اطلاعاتی که از این مرد به پلیس داده بودم سیاوش که چندین سابقه کیفری در پرونده اش داشت ردیابی و بازداشت شد اما جرمش را نپذیرفت و مدعی شد شاکی به دروغ چنین ادعایی را علیه من مطرح کرده است .

سیاوش گفت: قبول دارم سال هاست با خانواده اشکان اختلاف دارم. اما من با وینچستر به او شلیک نکردم .او و برادرهایش مدتها است با افراد دیگری نیز اختلاف دارند و احتمالا آنها به او شلیک کرده اند.من بی گناه هستم.

اشکان اما در مواجهه حضوری با متهم وی را دروغگو خواند و گفت : وقتی سیاوش به پایم شلیک کرد و من روی زمین افتادم او بالای سرم ایستاد و گفت عمدی به پایم شلیک کرده اما دفعه بعد مستقیم به سرم شلیک می‌کند و به زندگی ام پایان می‌دهد .من او را شناختم و شک ندارم او کسی است که به من شلیک کرده است.

در حالی که سیاوش با قرار وثیقه ۵۰۰ میلیونی آزاد شده بود پرونده برای رسیدگی به شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا به آن رسیدگی شود .این در حالی است که اشکان برای متهم پرونده اشد مجازات خواسته است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟