حمله مرگبار شرور مسلح و 4 نوچه اش به مرد بابلی / آنها مسلح بودند + عکس

سردار مرتضی میرزایی فرمانده انتظامی مازندران گفت:در پی وقوع تیراندازی و جراحت شدید مردی ۳۲ ساله در یکی از روستا‌های شهرستان بابل، بلافاصله ماموران انتظامی آن شهرستان به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

به گزارش رکنا ، میرزایی با بیان این که عاملان این درگیری پس از وقوع این حادثه از محل متواری شده بودند، افزود: باحضور عوامل امدادی فرد مصدوم به بیمارستان منتقل شد که به علت شدت جراحت های وارده در بیمارستان جان باخت.

شناسایی شرور قاتل در بابل

فرمانده انتظامی مازندران گفت: ماموران پلیس آگاهی و امنیت عمومی شهرستان بابل با انجام اقدمات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه متهم را که از اراذل و اوباش معروف آن شهرستان بود، شناسایی کردند.

دستگیری قاتل و 4 همدستش در بابل

سردارمیرزایی افزود: پس از هماهنگی‌های قضائی متهم اصلی این پرونده به همراه ۴ نفر دیگر از همدستانش که همگی از اراذل و اوباش سطح یک استان به شمار می‌روند، در عملیاتی ضربتی در یکی از استان‌های مرکزی کشور به دام افتادند.

این مقام انتظامی با تاکید بر این که امنیت مردم خط قرمز پلیس است و با تمامی کسانی که امنیت و آرامش مردم را مورد هدف قرار دهند برخورد خواهد شد، گفت: تمامی کسانی که امنیت و آرامش مردم را مورد هدف قرار دهند، مطابق قانون با برخورد سخت پلیس مواجه خواهند شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟