عملیات تعقیب و گریز پلیسی در اتوبان آزادگان

به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه "شمس الدین میرزکی" اظهار داشت: ساعت 10:30 بیستم دی ماه کارآگاهان گشت انتظامی پلیس آگاهی تهران بزرگ حین گشت زنی در بزرگراه "آزادگان" به راننده یک دستگاه خودروی سواری پژو 206 مظنون که پس از استعلام پلاک انتظامی خودرو، مشخص شد پلاک خودرو سرقتی بوده و متعلق به خودرو 206 نیست.

وی با اشاره به اینکه راننده خودرو 206 بدون توجه به فرمان های پلیسی، به محض دیدن خودروی پلیس از محل متواری و عملیات تعقیب و گریز متهم آغاز شد، عنوان کرد: کارآگاهان موفق شدند پس از مدتی تعقیب و گریز، خودروی وی را در محله خلیج فارس متوقف و راننده آن را دستگیر کنند.

معاون مبارزه با سرقت وسائل نقلیه پلیس آگاهی تهران ابراز داشت: در بررسی از خودروی 206 تعدادی لوازم داخل خودرو مسروقه کشف و متهم در همان تحقیقات اولیه به سرقتی بودن اموال مکشوفه اعتراف و بدین ترتیب متهم برای تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره بیستم پلیس آگاهی قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در بررسی های انجام شده مشخص شد که متهم در تیرماه سال گذشته از زندان آزاد شده و دارای چندین سابقه کیفری است، افزود: در ادامه تحقیقات تکمیلی متهم به 530 فقره سرقت لوازم داخل خودرو اعتراف و اظهار داشت پس از رهایی از زندان به صورت تک نفره لوازم داخل خودرو سرقت و به مالخران گذری در جنوب تهران می فروخته است.

سرهنگ میرزکی در پایان افزود: با تلاش کارآگاهان تا کنون 300 تن از مال باختگان شناسایی و متهم به همراه شاکیان به دادسرا معرفی شد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: متهم به همراه شاکیان پرونده به دادسرا معرفی و متهم با دستور قضائی روانه زندان شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟