دستگیری قاتل فراری حین خروج از کشور

به گزارش رکنا، سردار علی محمدی با تشریح جزئیات قتل دو برادر در یکی از روستاهای اطراف تبریز که در 4 فروردین رخ داده بود، اظهار داشت: قاتل فراری برادر همین دو مقتول بود که در کمتر از چهار روز شناسایی و در حین خروج از کشور دستگیر شد.

وی با بیان اینکه برادرِ قاتل پس از قتل، اقدام به فرار کرده بود، افزود: پلیس آگاهی استان با اشراف اطلاعاتی و هماهنگی قضایی، قاتل را ردیابی کره و در یکی از استان‌های غربی کشور و در آستانه خروج غیرقانونی از مرز دستگیر کردند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی، با اشاره به اعتراف قاتل به جزئیات و انگیزه‌های اقدام به قتل خاطر نشان کرد: قاتل، اختلافات مِلکی و مالی با برادرانش را عامل اقدام به قتل اعلام کرده است.

وی از کشف سه قبضه سلاح گرم از متهم و همدستش خبر داد و گفت: یک قبضه سلاح جنگی و دو قبضه سلاح شکاری کشف شد که به همراه متهمین به مقام قضایی تحویل داده شد.

سردار علی محمدی با تاکید بر اینکه امنیت، خط قرمز پلیس است، ابراز داشت: هر فردی بخواهد امنیت و آرامش جامعه را بر هم بزنند و حتی با سلاح گرم مردم را مرعوب سازند، پلیس با قاطعیت تمام، با این مخلان امنیت برخورد خواهد کرد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟