دستگیری یک تروریست در کربلا

این تروریست در شب میلاد مسعود حضرت مهدی (عج) به همراه چند زائر سوار بر یک خودرو قصد داشت از شهر نجف در میان زائران و دوستداران اهل بیت خود را به شهر کربلا برساند و در آنجا ماموریتش را انجام دهد.

به گزارش رکنا، خبرگزاری ملی عراق (نینا) با تایید این خبر نوشت: تروریست مذکور در میان خودروهای سواری حامل زائران می دوید و در مواجهه با ماموران امنیتی سعی داشت با خدعه و فریب خود را کر و لال جلوه دهد اما پس از دستگیری و انتقال به پاسگاه دروغش فاش شد.

جزییات بیشتری از این تروریست بجز یک عکس بدون چهره و سایر موارد مرتبط همچون تجهیزات همراه و چگونگی برنامه عملیات منتشر نشده است.

به گزارش ایرنا مردم عراق رسم دارند در شب میلاد حضرت صاحب الزمان با حضور در حرم سیدالشهدا و مقام امام زمان در نزدیکی حرم مطهر، شمع و عود روشن کرده و به جشن و سرور پردازند.

همچنین از هفته گذشته و با نزدیک شدن به نیمه شعبان نیروهای امنیتی ارتش عراق در نقاط مختلف استان کربلا مستقر شده و جاده ها و معابر عمومی را تحت بررسی و نظارت مداوم و شدید قرار دادند.

این نظارت شبانه روزی که چند نوبت از سوی مقامات ارتش عراق مورد سرکشی قرار گرفت؛ همچنان و تا پایان مراسم های مرسوم و خروج زائران از شهر کربلا ادامه دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟