کشف نامه خداحافظی آزاده نامداری از دخترش / فرضیه خودکشی با قرص اعصاب و روان پر رنگ شد
حجم ویدیو: 2.36M | مدت زمان ویدیو: 00:00:18

محمد شهریاری، معاون دادستان و سرپرست دادسرای جنایی تهران گفت  : با بررسی های همه جانبه انجام شده از صحنه فوت خانم آزاده نامداری که تا ساعت یک بامداد ادامه داشت و معاینه جسد توسط پزشکی قانونی در محل فوت، با توجه به اینکه هیچ گونه آثار ضرب و شتم که دلالت بر وقوع قتل یا دگرکشی داشته باشد، به دست نیامد؛ لذا وقوع قتل یا دگرکشی کاملا منتفی است.

قرص کشف شده در خانه آزاده نامداری

بیشتر بخوانید :

علت مرگ آزاده نامداری و نتایج تحقیقات تا صبح امروز! + گفتگوی اختصاصی

آخرین خبر از علت مرگ آزاده نامداری / گفتگوی اختصاصی با بازپرس قتل آزاده نامداری: مردم شب اول مرگ مرا تنها نگذارید ! + عکس محل کشف جسد علت مرگ آزاده نامداری و نتایج تحقیقات تا صبح امروز! + گفتگوی اختصاصی

 در بررسی های تکمیلی انجام شده و به ویژه بررسی تلفن همراه متوفی و همچنین دست‌نوشته های مکشوفه متعلق به متوفی که خطاب آن به دخترش بوده و نوعی وصیت و خداحافظی با دخترش بوده و داروهای موجود در صحنه که مورد استفاده مرحوم بوده، بررسی اولیه پزشکی قانونی در روز جاری که مبین وجود داروی قوی ضدافسردگی در آزمایش سم شناسی متوفی است؛ لذا موضوع خودکشی از طریق مصرف داروهای اعصاب و روان مطرح است که البته قطعیت این موضوع منوط به نظر تکمیلی پزشکی قانونی در خصوص نتایج آزمایش آسیب شناسی است.

تحقیقات تکمیلی در خصوص این موضوع تحت نظر مقام قضایی در حال انجام است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟