دستگیری یک مدیر کل در خراسان شمالی

سید جواد ایلالی اظهار کرد: مدیر خاطی به‌موجب گزارش مراجع نظارتی و درنتیجه تحقیقات و بررسی‌های اولیه، مرتکب جرائم مالی شده بود که با استناد به مستندات ارائه‌شده، روز گذشته از حیث اتهامات اختلاس و دخل و تصرفات غیرقانونی در وجوه بیت‌المال تحت تعقیب قضایی قرار گرفت و دستگیر شد.

وی گفت: در این خصوص پرونده قضایی تشکیل‌شده و مراتب دریکی از شعب بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان مطرح رسیدگی است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان شمالی افزود: ماهیت اتهامات و بزه‌های انتسابی به متهم و دیگر ابعاد مختلف و زوایای ماجرا و شناسایی دیگر ایادی احتمالی ذی‌مدخل مرتبط با این موضوع در دست بررسی است و اخبار تکمیلی با ذکر جزییات، متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.

به گزارش رکنا، ایلالی با تأکید مضاعف حول محور صیانت از حقوق عامه و حفاظت از بیت‌المال به‌عنوان رسالت ذاتی دستگاه قضایی بار دیگر به معترضین به حقوق مردم هشدار داد.

وی تأکید کرد: مدتی است که در شرایطی خاص و ویژه‌ای قرار داریم و معیشت مردم و حوزه مسائل اقتصادی از اهمیت خاص برخوردار است. لذا اجازه نمی‌دهیم عده‌ای با سوءاستفاده از امانات مردم و بیت‌المالی که در اختیاردارند هم قانون را زیرپا بگذارند و هم برای نظام و حاکمیت هزینه تولید و تحمیل کنند و از طرف دیگر با فرصت‌طلبی، منافع شخصی را به حقوق دیگران ترجیح دهند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خاطرنشان کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی دستگاه‌های اجرایی اصولاً جای مدیران مجرم و متخلف نیست و دیر یا زود هرکسی در هر مقام و مسندی که باشد چنانچه مرتکب جرم شود قطعاً در چنگال عدالت گرفتار می‌شود و به سزای اعمالش خواهد رسید.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟