حمله با چاقو به پلیس گلستان / گلوله ماموران به سمت 4 مرد مسلح

مردان مسلح که با چاقو به پلیس گلستان حمله کرده بودند دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان گلستان از دستگیری اعضای باند خرید و فروش سلاح در عملیات مقتدرانه پلیس خبرداد.

سردار محمد سعید فاضل دادگر ظهر شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: ماموران پلیس امنیت عمومی استان پس از یکسری اقدامات تخصصی و بررسی های میدانی موفق به شناسایی اعضای باند خرید و فروش سلاح های غیرمجاز در شهرستان گرگان شدند.

به گزارش رکنا، وی با بیان این که طی بررسی های پلیس مشخص شد متهمان قصد جابجایی سلاح با دو دستگاه سواری پژو و پراید در یکی از روستاهای گرگان دارند، افزود: بلافاصله تیمی ویژه از ماموران به محل مورد نظر اعزام و به محض مشاهده خودروهای مورد نظر به رانندگان آن دستور توقف دادند.

بازداشت فروشندگان سلاح سرد در گلستان

فاضل دادگر گفت: متهم اصلی این باند خلافکار، به محض مشاهده پلیس از خودرو پیاده و با استفاده از سلاح سرد به ماموران حمله ور شده و قصد آسیب رساندن به ان ها را داشت که با هوشیاری ماموران، متهم ناکام ماند.

وی با بیان اینکه ماموران قصد داشتند متهمان را آرام کرده و آن ها را به خویشتن داری و تمکین به قانون دعوت کردند، تصریح کرد: سرکرده این باند به صحبت های ماموران هیچ توجهی نداشته و سایر همدستانش را هم به اقدام علیه پلیس تحریک می کرد.

فرمانده انتظامی گلستان با اشاره به اینکه ماموران برای تسلیم شدن متهمان در برابر قانون اقدام به شلیک تیر هوایی کردند، خاطرنشان کرد: متهم بار دیگر با استفاده از یک تیغه چاقو قصد ضربه زدن به پلیس را داشت که ماموران ضمن رعایت قانون بکارگیری سلاح و شلیک به سمت این شرور ، وی را دستگیر کردند.

فاضل دادگر با بیان اینکه چهار همدست دیگر متهم هم در این عملیات دستگیر شدند، گفت: در بازرسی از خودرو متهمان، ۹ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز کشف شد.

وی با اشاره به انتقال متهم به مراکز درمانی برای مداوا، تاکید کرد: پلیس اجازه جولان دادن به اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت را نخواهد داد و قاطعانه مقابل آنان ایستاده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟