خواننده سرشناس کشور 12 زندانی را آزاد کرد

محسن چاووشی خواننده محبوب کشور 12 زندانی اردبیل را آزاد کرد.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان اردبیل گفت: یکی از چهره‌های سرشناس عرصه موسیقی کشور با اهدای مبلغ یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال زمینه آزادی ۱۲ نفر از زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد و مالی را فراهم کرد.

به گزارش رکنا، کریم‌الله محبوبی روز دوشنبه در این زمینه اظهار کرد: محسن چاووشی ، خواننده موسیقی پاپ که همواره در زمینه انجام کارهای خیر و کمک به انسان‌های نیازمند پیشگام بوده است، در آستانه فرا رسیدن سال نو با مشارکت ستاد دیه استان به یاری زندانیان نیازمند جرایم غیر عمد و مالی اردبیل آمد.

کار زیبای محسن چاووشی برای زندانیان

وی افزود: مبلغ محکومیت این زندانیان هشت میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال بود که مبلغ یک میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال گذشت شکات، ۱۸۸ میلیون و ۳۳۰ هزار ریال آورده مددجویان، چهار میلیارد و ۴۶۷ میلیون ریال پذیرش اعسار دادگستری، ۸۹۰ میلیون ریال کمک ستاد دیه و یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال نیز با جلب مشارکت مردمی و خیران در شبکه‌های اجتماعی از سوی محسن چاووشی تامین شد.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان اردبیل با اشاره به بازگشت ۱۲ زندانی نیازمند جرایم غیرعمد و مالی به کانون گرم خانواده، بیان کرد: این مهم از برکات جامعه اسلامی است که افرادی حاضر هستند از مال و آبروی خود هزینه کنند تا گرهی از مشکلات مردم باز شود.

وی اضافه کرد: ضمن تشکر از همه کسانی که ما را در این امر خداپسندانه یاری می‌کنند، از سایر خیران، هنرمندان و افراد تاثیرگذار نیز دعوت می‌شود تا به کمک بیایند و در حل مشکلات این قشر از شهروندان ستاد مردمی را یاری نمایند.

به گفته محبوبی، از ابتدای سال‌جاری تا کنون تعداد ۱۸۰ زندانی جرایم غیرعمد و مالی از زندان‌های استان با مبلغ محکومیت بیش از ۳۶۰ میلیارد ریال آزاد شده‌اند.

وی یادآور شد: هم‌اکنون بیش از ۱۶۷ زندانی نیازمند جرایم غیرعمد و مالی در زندان‌های استان اردبیل بسر می‌برند که چشم انتظار حمایت خیران و مسئولان استانی و کشوری هستند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟