اعتراف قاتل 2 پلیس  ایلام به قتل شوهر خواهرش

به گزارش رکنا ، پس از قتل نیروهای انتظامی در دره‌ شهر، روز گذشته قاتل دستگیر شدف در این راستا گفت‌وگویی با دادستان دره‌شهر درخصوص جزئیات موضوع صورت گرفته که در ادامه می‌خوانید.

شامگاه ۹ اسفند تیراندازی یک فرد ناشناس به مأموران مستقر در پل گاومیشان دره‌شهر به شهادت دو تن از مأموران نیروی انتظامی انجامید.

ضارب مسلح پس ‌از به شهادت رساندن «سروان سید روح‌اله باسره» و «سرباز محمد مهدی دیرکوند» متواری شد.

پس ازاین حادثه تلاش‌ها برای دستگیری ضارب توسط نیروهای انتظامی و امنیتی آغاز شد که با تلاش پلیس آگاهی، پلیس امنیت و انتظامی شهرستان دره‌شهر ضارب شناسایی و دستگیر شد.

در خصوص چگونگی وقوع حادثه و دستگیری ضارب گفت‌وگویی با دادستان شهرستان دره شهر انجام شده که در ادامه می‌خوانید.

در خصوص چگونگی وقوع حادثه بگویید؟

سهراب زاده دادستان دره‌شهر در ایلام می‌گوید: ۹ اسفند ماه در پل گاومیشان دره‌شهر طی تیراندازی ضارب، دو تن از مأموران نیروی انتظامی شهرستان دره‌شهر به شهادت رسیدند و ضارب پس از تیراندازی متواری شد.

چگونه و چه مدت پس از بروز حادثه ضارب دستگیر شد؟

۴ روز پس از بروز حادثه و در پی شهادت ۲ مامور انتظامی شهرستان دره شهر موضوع دستگیری ضارب مسلح و فراری در دستور کار قرار گرفت و با اقدام به موقع پلیس آگاهی، پلیس امنیت عمومی و انتظامی شهرستان و همچنین اداره اطلاعات شهرستان دره شهر ضارب شهدای نیروی انتظامی دستگیر شد.

شرور مسلح پس از به شهادت رساندن ۲ مامور نیروی انتظامی از محل وقوع جرم فرار و مخفی شده بود که با تلاش شبانه روزی و بی وقفه پلیس آگاهی، پلیس امنیت و انتظامی شهرستان دره‌شهر این شرور مسلح ۱۳ اسفند ماه توسط یکی از مامورین حاضر در محل در کوه‌های اطراف دره‌شهر شناسایی و دستگیر شد.

ارتکاب قتل دیگر از سوی ضارب صحت دارد؟

پس از بروز حادثه با پیگیری‌های انجام شده سلاح گرم در منزل این فرد کشف شد و بر اساس اعترافات، ضارب خرداد ماه سال جاری پس از به قتل رساندن شوهر خواهر خود در کوهدشت لرستان به دره‌شهر متواری شده است. قاتل در بازجویی های به عمل آمده صراحتا به ۳ قتل اعتراف کرده و روز شنبه پس از ضمیمه کردن شکایت اولیای دم دو شهید اخیر ، پرونده روال قانونی خود را طی می‌کند.

با توجه به اهمیت موضوع تسریع در رسیدگی به این پرونده مدنظر رئیس کل دادگستری استان و دادستان مرکز استان است. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟