قصاص برای قاتل منطقه سعیدی تهران / قلب فرهاد شکافت + عکس

فرهاد مرد جوان در جنوب تهران به طرز هولناکی به قتل رسید.

رسیدگی به این پرونده از عصر سیزدهم خرداد ماه امسال به دنبال انتقال جسد نیمه جان مرد جوانی به نام فرهاد به بیمارستانی در جنوب تهران آغاز شد .شواهد نشان می‌داد فرهاد از ناحیه سینه چاقو خورده است .وی در حالی که به سختی صحبت می‌کرد به ماموران گفت در درگیری با دوست معتادش به نام جواد زخمی شده است. فرهاد دقایقی بعد به خاطر شدت خونریزی تسلیم مرگ و ردیابی عامل جنایت آغاز شد .

ماموران پلیس به ردیابی متهم فراری پرداختند و دریافتند چند نفر از دوستان فرهاد وی را به بیمارستان رسانده و فورا آنجا را ترک کرده اند. ماموران پلیس به ردیابی دوستان فرهاد پرداختند و سرانجام جواد را در خانه اش در جنوب تهران ردیابی و بازداشت کردند .جواد به درگیری خونین با دوستش اعتراف کرد و در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد .

دستگیری قاتل معتاد در تهران

در ابتدای جلسه اولیای دم درخواست قصاص را مطرح کردند. وقتی جواد روبه روی قضات ایستاد جرمش را گردن گرفت .

وی در تشریح جزئیات ماجرا گفت: من و فرهاد هر دو معتاد بودیم. آن روز در خیابان سعیدی بر سر مواد مخدر با هم درگیر شدیم. او به رویم چاقو کشید و به سمتم حمله کرد. من که ترسیده بودم برای دفاع از خودم چاقو را از دستش گرفتم .اما فرهاد دست بردار نبود. او می خواست هر طور شده چاقو را از من بگیرد و مرا بزند. به همین خاطر یک ضربه به سینه او زدم .

وی ادامه داد: وقتی فرهاد روی زمین افتاد به یکی از دوستانم گفتم به کمک او برود و فرهاد را به بیمارستان برساند تا شاید زنده بماند.یک ساعت بعد دوستم با من تماس گرفت و گفت فرهاد را به بیمارستان رسانده و از ترسش فرار کرده است.من نمی دانستم فرهاد در بیمارستان جان سپرده است که در خانه ام دستگیر شدم.

وی به عنوان آخرین دفاع گفت: باور کنید من برای دفاع از خودم دست به این کار زدم و قصد کشتن فرهاد را نداشتم. دعوا میان ما بالا گرفته بود و فرهاد حال طبیعی نداشت. او می خواست هر طور شده مرا با چاقو بزند.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و با توجه به مدرک های موجود در پرونده وی را به قصاص محکوم کردند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟