بازداشت خشن ترین جوان تهرانی / فیلم 65 ضربه چاقوزنی او پخش شده بود + گفتگوی اختصاصی
حجم ویدیو: 17.42M | مدت زمان ویدیو: 00:02:42

پخش کلیپ درگیری دو جوان در جنت آباد تهران منجر به دستگیری متهم شد.جوان مضروب یک سال قبل با برادر متهم بر سر جای پارک درگیر شده بود.

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا،کلیپ چاقو خوردن مرد جوان در یک خودروی 206 در خیابان جنت آباد تهران بر اندام کاربران فضای مجازی رعشه می انداخت.در این کلیپ دیده می شد که یک جوان یا یک قمه تیغه بلند به جان جوان دیگر افتاده و بی توجه به صدای فریادهای او مکررا به او ضربه می زند.

برخی تماشاچیان و عابران قصد دارند جلوی او را بگیرند اما ضارب به آنها هم حمله می کند تا مجبورشان کند از محل دور شوند.

دستگیری متهمی که 65 ضربه چاقو وارد کرد

سرهنگ رضا قاسمی رئیس کلانتری جنت آباد در مورد این پرونده به خبرنگار رکنا اینطور توضیح داد:«در پی پخش کلیپ یک فقره شرارت در جنت آباد دستگیری فرد در دستورکار ماموران کلانتری قرار گرفت.متهم در خیابان و مقابل انظار عمومی با شناسایی متهم وی بلافاصله به دام قانون افتاد.متهم اظهار پشیمانی کرده و پرونده قضایی برای وی تشکیل شده است.»

این در حالی است که حال فرد مضروب وخیم اعلام شده است.

گفتگو با متهمی که در جنت آباد یک جوان را سلاخی کرد

چند سال داری؟

40 سال

شغلت چیست؟

نقاشی و دیزاین ساختمان.

چرا با آن جوان درگیر شدی؟

چند جوان مقابل خانه ما آمدند و با برادرم درگیر شدند.من دست خالی به کوچه دویدم و دیدم برادرم غرق در خون کف کوچه افتاده است.کنترل خودم را از دست دادم و ضربه های زیادی به متهم زدم.

لحظه ای که داشتی ضربه ها را می زدی حالت طبیعی داشتی؟

بله.

متوجه بودی چند ضربه به او زدی؟

من به حدی عصبانی بودم که کنترل خودم را از دست داده بودم.

پارک ماشین مقابل باتری سازی کینه درست کرد

می دانی دلیل درگیری آن جوان با برادرت چه بود؟

حدود یک سال قبل ماشینشان را مقابل خانه ما پارک کرده بودند.ظاهرا با یک باتری سازی در کوچه ما کار داشتند.از همان موقع بر سر جای پارک با برادرم درگیری لفظی پیدا کرده بودند و حالا بعد از یک سال باز بین آنها درگیری پیش آمده بود.

فکر نکردی شاید به قتل برسد؟

الان پشیمانم.من دست خالی بودم و ضربه ها را با چاقوی خودش به او زدم.اما می دانم که او عزیز مردم است و از کاری که کردم ناراحت هستم.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟