شگرد منحصر به فرد یک دزد مشهدی

دزد جوان با شگردی جدید تانکرهای آب را جلوی خریداران تانکر آب زمین های کشاورزی به سرقت می برد و در همان محل سرقت به فروش می رساند.

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ بهنام اویسی فرمانده انتظامی طرقبه‌‌شاندیز گفت:  در پی گزارشاتی مبنی بر سرقت تانکرهای آب مزارع و باغات شهرستان، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی طرقبه شاندیز افزود: تیم‌های تجسس بخش انتظامی شاندیز، پس از بررسی و تجزیه تحلیل سرقت‌ها به سرنخ‌هایی دست یافتند که منجر به شناسایی و دستگیری یک متهم در این رابطه شد.

وی در تشریح جزئیات سرقت تانکرهای آب با شگرد خاص، بیان کرد: متهم از تانکرهای موجود در باغات عکس می‌گرفت و با جست‌وجو در سایت آگهی کسب و کار «دیوار» طعمه‌های خود را در باغات اطراف شناسایی و اقدام به درج آگهی فروش تانکرهای مستعمل می‌کرد‌ و خریداران با وی تماس می‌گرفتند و در خرید تانکرهای آب به توافق می‌رسیدند.

شگرد جدید سارق سابقه دار در مشهد

اویسی تصریح‌کرد: متهم با همین شگرد از طریق سایت « دیوار » با راننده جرثقیل تماس گرفته و آنان را برای حمل تانکرهای آب اعزام کرده، راننده جرثقیل هم بدون اینکه از سرقت اطلاعی داشته باشد، تانکرها را بارگیری و به خریدار تحویل و هزینه حمل آن را از خریدار دریافت می‌کرده است.

وی با اشاره به اینکه متهم پس از آزادی از زندان دوباره دست به سرقت زده و روش سرقت خود را تغییر داده است، گفت: این‌بار خریدار در محل حضور پیدا کرده و سارق، تانکر را به خریدار نشان داده و در مورد قیمت آن به توافق رسیدند و خریدار بدون اطلاع از اصل ماجرا تانکر را با استفاده از جرثقیل از باغ خارج کرد.

فرمانده انتظامی طرقبه شاندیز افزود: با بررسی‌های انجام شده مشخص شد پول‌ها به حساب و شماره کارت یک خانم که مادر متهم است، واریز شده که با این شگرد تاکنون ۸ تانکر آب به ارزش بیش از ۵۰۰ میلیون ریال به سرقت رفته است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟