گلوله شکاری قلب جوان هامون را شکافت / بازداشت قاتل 20 ساله

پس از 7 ماه فرار قاتل جوان هامونی بازداشت شد.

به گزارش رکنا، سردار احمد طاهری  اظهار داشت: در تیرماه سال جاری در پی قتل جوانی 20 ساله در یکی از محلات شهرستان هامون بررسی موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: : با حضور مأموران در محل جسد جوانی 20 ساله که بر اثر اصابت گلوله سلاح شکاری به قفسه سینه به قتل رسیده بود روئیت شد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با تحقیقات میدانی و جمع آوری سرنخ های موجود قاتل را که جوانی 25 ساله بود شناسایی و مشخص شد متهم پس از ارتکاب به جنایت از شهرستان گریخته است.

سردار طاهری بیان کرد: تلاش پلیس برای دستگیری قاتل ادامه داشت تا اینکه چند روز قبل اخباری مبنی بر تردد مجدد متهم در سطح شهرستان بدست آمد.

وی گفت: در نهایت با اشراف اطلاعاتی پلیس مخفیگاه قاتل در یکی از روستاهای شهرستان شناسایی و متهم طی یک عملیات ضربتی دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه او یک قبضه سلاح شکاری که بوسیله آن مرتکب این قتل شده بود کشف شد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: قاتل دستگیر شده که چیزی برای کتمان حقیقت نداشت به قتل این جوان بدیل اختلافات قبلی اعتراف کرد.

وی با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضائی از شهروندان خواست اختلافات خود را با دیگران تنها از طریع مراجع قضائی برطرف و از هر گونه تسویه حساب شخصی خودداری کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟