پاره شدن قلب جوان تهرانی وسط خیابان / قاتل تحت تعقیب پلیس

درگیری خونین بین 2 جوان در یکی از محله های تهران رنگ خون گرفت.پسر جوانی که در جریان درگیری خیابانی پسر ۲۰ساله‌ای را با ضربه چاقو به قلبش به قتل رساند، تحت‌تعقیب پلیس جنایی پایتخت قرار گرفت.

 ساعت ۱۹و۲۰دقیقه بیست‌وهفتم بهمن امسال یکی از مسوولان بیمارستانی در پایتخت با کلانتری شهرک ولیعصر(عج) تهران تماس گرفت و از مرگ مشکوک پسر ۲۰ساله‌ای در بیمارستان خبر داد.

ماموران کلانتری برای بررسی ماجرا به آنجا اعزام‌شده و دریافتند عابران این پسر را در حالی که زخمی بوده در خیابان یافته و با اورژانس تماس گرفته‌ و با انتقال او به بیمارستان پزشکان برای نجات جان او تلاش کرده‌اند اما به دلیل اصابت ضربه چاقو به قلبش جان باخته است.

حمله با چاقو به جوان تهرانی / قاتل فراری است

تحقیقات دراین‌باره ادامه داشت تا این‌که مردی که شاهد این ماجرا بود شناسایی شد. این مرد در جریان تحقیقات گفت: مقتول کارگر یک مغازه بود که بعدازظهر بیست‌وهفتم بهمن امسال با پسر ۲۲ساله‌ای که همشهری‌اش بود، درگیر شد. اهالی وارد ماجراشده و با میانجیگری باعث پایان این دعواشده و آن دو را از هم جدا کردند.

عصر در حال رفتن به خانه بودم که باز هم آن دو را در حال دعوا دیدم. یکی از آنها چاقو در دست داشت که ضربه‌ای به سینه مقتول زد و فرار کرد.

این درحالی بود که ماموران با اطلاعاتی که از این شاهد جنایت به‌دست آوردند به محل درگیری مرگبار رفته ودوربین‌های مداربسته اطراف آنجا را بازبینی کرده و فیلم صحنه درگیری را به‌دست آوردند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟