مردان ناشناس خانه وکیل سرشناس اهواز را به رگبار بستند + فیلم لحظه های شلیک
حجم ویدیو: 8.32M | مدت زمان ویدیو: 00:01:14

 مردان مسلح خانه وکیل سرشناس اهوازی و برادرش را با سلاح کلاشینکف به رگبار بستند.

تیراندازی مردان خشمگین در ساعت 3 بامداد جمعه باعث رعب وحشت در اهواز شد.

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

یک فقره تیراندازی در حوالی ساعت 3بامداد جمعه یکم اسفندماه در منطقه پادادشهر اهواز به سمت خانه وکیل سرشناس اهوازی رخ داد.

خانه وکیل سرشناس اهوازی را به رگباربستند

وی که سامی باوی نام دارد ضمن تماس تلفنی باخبرنگار رکنا اظهار داشت که به دلیل مشکلات قبلی باچند فرد خلافکار که اقدام به خرید فروش سلاح ومواد مخدر می کنند، بارها خودش وخانواده اش مورد تهدید قرار گرفتند تا اینکه ساعت تقریبی 3بامداد جمعه افراد مسلحه سوار برخودروی پژو پارس و با در دست داشتن سلاح کلاشینکف منزل شخصی اش در منطقه پادادشهر را به رگبار بستند که گلوله های شلیک شده وارد اتاق خواب شده بودند.

خانه وکیل سرشناس اهوازی را به رگباربستند

مسئولین امر وقوع این تیراندازی در اهواز راتکذیب کرده بودند

این وکیل  دادگستری درادامه گفت هم زمان با تیراندازی به سمت منزلم سرنشینان 2 خودروی پژو نیز منزل برادرم درروستای جنگیه از توابع شهرستان کارون را به رگبار بسته و از محل متواری شدند که خوشبختانه دراین تیراندازی به هیچکس آسیبی وارد نشد.

خانه وکیل سرشناس اهوازی را به رگباربستند

گفتنی است مسئولین امر وقوع این تیراندازی در اهواز را تکذیب کرده بودند که فیلم لحظه وقوع این تیراندازی توسط وکیل اهوازی در اختیار خبرنگار رکنا گذاشته شد .

خانه وکیل سرشناس اهوازی را به رگباربستند

لازم به ذکراست در ماه های گذشته شاهد چندین سرقت مسلحانه و تیراندازی های رعب آور در سطح استان خوزستان بوده ایم.تحقیقات تکمیلی در خصوص وقوع این حادثه در دست بررسی است.

خانه وکیل سرشناس اهوازی را به رگباربستند

آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

علی رنجکش

 

آیا این خبر مفید بود؟