بازداشت عامل شهادت فرمانده پلیس ایرانی در شهر دنیزلی ترکیه / استرداد می شود +عکس

عامل اصلی شهادت رییس پلیس آگاهی اسلام آباد غرب در شهر دنیزلی ترکیه شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش گروه حوادث رکنا، سردار "علی اکبر جاویدان"فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: شهید حاجی مرادی رییس پلیس آگاهی اسلام آبا دغرب خرداد سال گذشته که مصادف با شب قدر و شهادت حضرت علی (ع) حین گشت زنی با اشرار مسلح درگیر و به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

دستگیری عاملان شهادت رییس پلیس آگاهی اسلام آباد غرب

وی ادامه داد: به دنبال این حادثه تحقیقات گسترده و همه جانبه‌ای برای شناسایی عاملان شهادت سرگرد حاجی مرادی آغاز و کارآگاهان پلیس آگاهی استان در چند مرحله موفق به دستگیری ۴ نفر از این افراد شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در حالی که تحقیقات و اقدامات اطلاعاتی برای شناسایی عامل اصلی شهادت رئیس پلیس آگاهی اسلام آبادغرب ادامه داشت، کارآگاهان با ردیابی‌های تخصصی متوجه شدند این شخص به صورت غیرقانونی از کشور خارج و در شهر "دنیزلی" ترکیه زندگی مخفیانه‌ای را آغاز کرده است.

دستگیری عامل اصلی شهادت سرهنگ حاجی مرادی در ترکیه

سردار جاویدان افزود: پس از حصول اطمینان از حضور عامل اصلی شهادت شهید حاجی مرادی در "دنیزلی"، هماهنگی‌های لازم با پلیس اینترپل به عمل آمد و ماموران پلیس ترکیه پس از شناسایی مخفیگاه وی، در اقدامی غافلگیرانه او را دستگیر کردند.

وی در پایان و با بیان اینکه مقدمات انتقال وی به کشور در حال انجام است، گفت: مجرمان و قاتلان از نگاه تیزبین پلیس در امان نبوده و دیر یا زود تسلیم قانون شده و به سزای عملشان می‌رسند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟