فرار از ایران بعد از گلوله باران مرد 40 ساله! / 3 سال همه منتظر بودند

سردار "احمد طاهری اظهار داشت: در مرداد ماه سال ۹۶ و در پی قتل مسلحانه مردی ۴۰ ساله در یکی از محلات شهرستان سراوان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

به گزارش رکنا، او افزود: با برسی‌های کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد که یکی از هم محلیان این مرد، به دلیل اختلافات طایفه ای، با شلیک سلاح کلاش او را به قتل رسانده و سپس از طریق مرز‌های شرقی، به کشور همسایه گریخته است.

دستگیری عاقبت سه سال فرار یک قاتل

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تیم رسیدگی کننده به پرونده که درصدد دستگیری ، این قاتل فراری بودند چند روز قبل اخباری مبنی بر تردد مجدد او در سطح شهرستان دریافت و شناسایی محل اختفاء و دستگیری او را دستور کار خود قرار دادند.

سردار طاهری بیان داشت: سرانجام با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی مخفیگاه قاتل در یکی از روستا‌های شهرستان سراوان شناسایی و متهم صبح روز گذشته طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه پس از ۳ سال فرار دستگیر شد.

او با اشاره به اعتراف متهم ۴۳ ساله به این جنایت خاطر نشان کرد: قاتل پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟