مرد جوان آبروی دختر کازرونی را برد / همه عکس های خصوصی را دیدند

فرمانده انتظامی "کازرون" از دستگیری جوانی 28 ساله عاشق خبر داد که اقدام به انتشار تصاویر خصوصی شاکی در فضای مجازی کرده بود.

به گزارش رکنا، سرهنگ "اسماعیل زراعتیان"  در تشریح این خبر اظهار داشت: خانمی 25 ساله با در دست داشتن مرجوعه قضائی به پلیس فتا کازرون مراجعه و اظهار داشت فردی ناشناس در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام ، تلگرام و واتس آپ اقدام به انتشار تصاویر خصوصی من کرده است که باعث هتک حیثیت اینجانب شده است که بررسی موضوع در دستور کار کارشناسان قرار گرفت.

وی افزود: کارشناسان پلیس فتا با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند متهم را شناسایی و آن را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

انتشار عکس های خصوصی دختر کازرونی / مرد شیطان صفت بازداشت شد

فرمانده انتظامی "کازرون" با بیان اینکه متهم همسر سابق شاکی می‌باشد و به گفته خود عاشق آن می‌باشد، گفت: وی در بازجویی اولیه به جرم خود مبنی بر انتشار تصاویر خصوصی شاکی در فضای مجازی اقرار کرد.

سرهنگ "زراعتیان" با اشاره به اینکه متهم پس از سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد، از شهروندان خواست از قرار دادن تصاویر خصوصی خود در شبکه های اجتماعی جهت جلوگیری از انتشار آنها توسط افراد سود جو و کلاهبردار خودداری کنند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: شهروندان می‌توانند در صورت بروز هرگونه مشکل در فضای مجازی، آن را از طریق سایت اینترنتی پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir (بخش فوریت‌های پلیسی) و یا شماره تلفن 07142222544 اطلاع رسانی کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟