سقوط پسر بیمار تهرانی از طبقه ششم یک ساختمان

پسر جوان که 3 سال قبل از کانادا به ایران باز گشته بود در ماجرای تلخی از طبقه ششم ساختمان به پایین سقوط کرد.

به گزارش رکنا، ساعت یک ظهر دوشنبه 13 بهمن مأموران کلانتری 154 چیتگر در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت، از سقوط مرگبار پسر جوانی خبر دادند.

سقوط مرگبار از طبقه ششم ساختمان

با اعلام این خبر، تحقیقات آغاز و در بررسی‌های اولیه مشخص شد که پسر 35 ساله از پشت بام خانه‌ای 6 طبقه سقوط کرده است. در ادامه بررسی‌ها مشخص شد که پسر جوان مشکلات روحی و روانی داشته و خانواده‌اش در تماس با یکی از بیمارستان‌های روانی تهران درخواست انتقال او به بیمارستان را داشتند.

تکنیسین‌های بیمارستان نیز برای انتقال پسر جوان راهی خانه‌اش می‌شوند اما ناگهان پسر جوان خود را از ساختمان به پایین پرتاب می‌کند. خانواده پسر جوان که از تکنیسین‌های بیمارستان شکایت داشته و آنها را در مرگ پسرشان مقصر می‌دانستند، در تحقیقات عنوان کردند: پسرمان چندین سال در کانادا و آلمان زندگی می‌کرد و حدود سه سالی می‌شود که به ایران آمده بود. چون مشکل روحی داشت، با بیمارستان تماس گرفته و درخواست انتقال او به بیمارستان را کردیم تا تحت مداوا قرار بگیرد. اما تکنیسین‌های بیمارستان وقتی مخالفت پسرمان را دیدند، خانه را ترک کردند. آنها در کارشان قصور کرده و شکایت داریم.

تحقیق از تکنسین بیمارستان در ماجرای سقوط مرگبار

تکنیسین‌های بیمارستان نیز در تحقیقات گفتند: ما نمی‌توانیم بیمار را به زور با خود ببریم زمانی که به ما اعلام می‌شود بیماری نیاز به انتقال به بیمارستان دارد به خانه‌اش می‌رویم و در صورت رضایت او را به بیمارستان انتقال می‌دهیم.

روز حادثه برای بردن پسر 35 ساله وارد خانه‌اش شدیم و او در پشت بام نشسته بود، شروع به صحبت با او کردیم ولی راضی نشد که همراه ما بیاید و ما هم به ناچار آنجا را ترک کردیم.

بنا بر این گزارش، بازپرس مصطفی واحدی دستور بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل حادثه و تحقیق بیشتر از تکنیسین‌های بیمارستان و خانواده پسر جوان را صادر کرد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟