خودکشی پسر تهرانی 3 سال پس از بازگشت از کانادا

پسر جوان که خانواده اش از تکنسین یک بیمارستان برای انتقال او به بیمارستان درخواست کمک کرده بودند در پشت بام خانه شان خودکشی کرد.

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، ساعت یک بعد از ظهر دوشنبه 13 بهمن امسال ماموران کلانتری 154 چیتگر از سقوط مرگبار پسر 35 ساله ای از پشت بام ساختمان شان با خبر شدند و تیمی از ماموران برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

ماموران با حضور در محل سقوط مرگبار پسر تهران اطلاع پیدا کردند که تکنسین های یکی از بیمارستان های روانپزشکی با درخواست خانواده پسر جوان برای انتقال وی به بیمارستان مراجعه می کنند که این پسر جوان از پشت بام خانه شان دست به خودکشی زده است.

شکایت به خاطر قصور پزشکی در خودکشی پسر افسرده

با اعلام این خبر بازپرس مصطفی واحدی از شعبه 11 دادسرای امور جنایی تهران دستور داد تا تیمی از کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران برای تحقیق وارد عمل شوند.

کارآگاهان در تحقیقات ابتدایی پی بردند که پسر جوان سالها در کشور کانادا و آلمان زندگی می کرده و 3 سال قبل به ایران بازگشته است و دچار افسردگی شده بود.

خانواده پسر جوان به ماموران گفت: از تکنسین های یکی از بیمارستان های تهران خواستیم تا پسرمان را به بیمارستان منتقل کنند اما آنها تلاشی برای انتقال پسرمان نکردند و اگر بیشتر با او صحبت می کردد این اتفاق نمی افتاد.

تکنسین بیمارستان نیز در تحقیقات پلیسی اعلام کردند ما برای دستگیری نیامده بودیم و تنها برای انتقال بیمار به محل اعزام شدیم ، وقتی به آدرس اعلامی آمدیم پسر جوان در پشت بام خانه بود و از او خواستیم همراه ما بیاید اما او مقاومت کرد و ما برای اینکه برای او اتفاقی نیفتد محل را ترک کردیم و ماجرای خودکشی یا سقوط مرگبار پس از رفتن ما صورت گرفته است.

بنا بر ای گزارش ، بازپرس ویژه قتل در این مرحله دستور داد تا جسد پسر جوان به پزشکی قانونی منتقل شود و برای مشخص شدن این پرونده معمایی دوربین های مداربسته در نزدیکی محل حادثه مورد بازبینی قرار گرفته شود و از خانواده و تکنسین بیمارستان نیز تحقیقات تکمیلی انجام شود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟