2 زن چادری مرد از آب درآمدند / در تهران لو رفت

2 مرد با چادر زنانه برای انتقام جویی به از مرد همسایه اقدام به سرقت دوربین مداربسته کردند.

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه "علی کنجوریان" رئیس پایگاه ششم پلیس آْگاهی پایتخت گفت: 7 آبان ماه پرونده ای از کلانتری 157 مسعودیه به دادخواهی یکی از شهروندان با موضوع سرقت دوربین های مداربسته ساختمان به پایگاه ششم پلیس آگاهی ارجاع شد.

وی عنوان کرد : از شاکی در خصوص موضوع سرقت تحقیق که اظهار داشت: 19 مهر ماه 3 دوربین مداربسته ساختمان به ارزش 150 میلیون ریال توسط سارقان به سرقت رفته و فیلمی از حضور سارقان موجود و در اختیار نبوده و نسبت به شخص خاصی نیز مظنون نیست .

شکار سارقان دوربین مداربسته در دوربین مداربسته

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی ابراز داشت : کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت اماکن برای کشف سرقت اقدام به بازدید از صحنه جرم کرده و طی بررسی های صورت گرفته مشخص شد یکی از ساختمان های مجاور که دارای زاویه دید به محل سرقت بوده مجهز به سیستم دوربین مداربسته می باشد که ضمن هماهنگی صورت گرفته و بازبینی فیلم مضبوط مشخص شد سارقان دو نفر بوده اند که با استفاده از چادر زنانه به محل مراجعه و با ابزارآلاتی که در اختیار داشته اند اقدام به سرقت دوربین ها کرده اند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با انجام تحقیقات گسترده میدانی هویت سارقان به اسامی مهران و شاهین بدست می آید و در این خصوص از شاکی مجددا تحقیق که بیان کرد، سارقان بستگان یکی از همسایه می باشند که قبلا بخاطر مسائل داخلی ساختمان مشاجراتی داشته و سارقان نیز قبلا به ساختمان تردد داشته اند لذا با اخذ مشخصات سارقان و پس از انجام اقدامات پلیسی مراتب به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری آنان اخذ می شود.

سرهنگ کنجوریان افزود : کارآگاهان9 دی ماه به مخفیگاه سارقان اعزام و پس از دستگیری و انتقال آنان به پایگاه ششم در خصوص موضوع سرقت از آنان بازجویی که هدف از سرقت را حس انتقام جویی عنوان کردند.

رئیس پایگاه ششم پلیس آْگاهی در پایان گفت : با تکمیل تحقیقات پرونده به مرجع قضایی ارسال و با دستور صادره از سوی شعبه سوم بازپرسی دادسرای ناحیه 15 تهران متهمان با قبولی قرار مجرمیت و تودیع ضمانت آزاد شدند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟