ترس نوجوان خاشی در دخمه آدم ربایان / 3 ساعت چه گذشت؟

 نوجوان خاشی کمتر از 3 ساعت در خاش از دست آدم ربایان جان سالم به در برد.فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان خاش، نوجوان خاشی کمتر از 3 ساعت اسارت از چنگال آدم ربا آزاد شد.

به گزارش رکنا، سردار احمد طاهری امروز  اظهار کرد: بیست و پنجم دی ماه سال جاری و در پی ربایش نوجوانی در یکی از محلات شهرستان خاش بلافاصله تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان وارد عمل شدند.

وی افزود: در بررسی های به عمل آمده از شاهدان عینی و برادر وی در محل حادثه مشخص شد سرنشین یک دستگاه پژو پارس این جوان را که درحال حرکت به سمت منزلش بوده ، مورد ربایش قرار داده و به سرعت از محل متواری می شود.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع، به منظور حفظ جان نوجوان، کارآگاهان پلیس آگاهی عملیات گسترده ای را برای رهایی او آغاز و در نتیجه تحقیقات تخصصی خود سرنخ هایی از هویت آدم ربا بدست آوردند.

سردار طاهری بیان داشت: سرانجام پس از هماهنگی های لازم اکیپی ازکارآگاهان پلیس آگاهی به همراه عوامل یگان امداد به منطقه "خاش – پشتکوه" اعزام که با رعایت حقوق مجاورین، ماموران در کمتر از 3 ساعت از ووقع جرم ،وارد مخفیگاه آدم ربا شده که متهم پس از مشاهده ماموران بلافاصله پس از رها نمودن نوجوان ربوده شده، اقدام به فرار می کند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه با اقدام سریع ماموران، آدم ربا دستگیر می شود، افزود: علت و انگیزه این اقدام خشن توسط آدم ربا، در دست بررسی است.

وی در پایان برعزم جدی پلیس، در برخورد با اشرار و اخلال گران امنیت عمومی تأکید و از شهروندان خواست: تا در صورت مشاهده هر گونه فعالیت مجرمانه و غیر قانونی افراد فرصت طلب، در اسرع وقت از طریق تماس با تلفن 110، موضوع را به پلیس اطلاع، تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان اقدام شود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟