قاتل زیر طناب دار رفت و اعدام نشد / در رفسنجان چه گذشت؟!

متهم به قتل ۲۷ ساله ای که در دی ماه ۹۶، جوان ۲۰ ساله ای را در یک درگیری و نزاع شبانه به آغوش مرگ فرستاده بود، پس از دستگیری و اعتراف به قتل در دادگاه رفسنجان به قصاص محکوم شد.

به گزارش رکنا، اما با پیگیری‌های کمیته‌ صلح و سازش که در ندامتگاه رفسنجان انجام شد، در ایام فاطمیه خانواده جوان مقتول بدون دریافت یک ریال پول رضایت دادند.

بنابراین گزارش، جمعی از مسئولان قضایی و اجرایی رفسنجان، از اولیای دم و این خانواده‌ که از حق قانونی و شرعی خود برای قصاص قاتل پسر ۲۰ساله‌شان گذشتند، قدردانی کردند.

مادر مقتول ۲۰ساله در این مراسم گفت: زمانی که گذشت کردم قلبم آرام گرفت و راحت شدم. وی افزود: درست است که عزیزترینم و تکه‌ای از جانم را از دست دادم اما خواستم به برکت ایام فاطمیه و شهادت حضرت زهرا(س) یک جوان دیگر به زندگی برگردد و پدر و مادرش خوشحال شوند، چون داغ فرزند خیلی سخت است. این مادر داغدار گفت: در مدت این سه سال اصلا اجازه رضایت دادن را به خودم نمی دادم. وقتی به لحظه اعدام قاتل فرزندم فکر می‌کردم هرگز نمی‌توانستم آن صحنه و داغدارشدن یک مادر دیگر را ببینم، گفتم جانی که خدا داده را خودش می‌گیرد و بعد از این تصمیم دیگر همه چیز را به خدا واگذار کردم.

پدر مقتول هم اظهار کرد: متهمی که فرزندم را به قتل رسانده، گویا خودش تا دم مرگ رفته و برگشته و جانی دوباره گرفته است، امیدوارم زمانی که از زندان بیرون آمد بتواند گذشته‌اش را جبران و به جامعه خدمت کند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟