ورود بازپرس قتل به سقوط مرگبار محمد بزرگی + عکس و فیلم
حجم ویدیو: 11.14M | مدت زمان ویدیو: 00:01:42

محمد بزرگی که از چتر بازهای حرفه ای بود در مراسم یابود شهدای آتش نشان ساختمان پلاسکو با چتر به پایین پرید اما چترش باز نشد و به شدت روی زمین افتاد.

به گزارش خبرنگار حوادث رکنا، صبح پنج شنبه 2 بهمن امسال مراسمی به یاد شهدای آتش نشان ساختمان پلاسکو در جلوی ساختمان آتش نشانی فاز یک اکباتان برگزار شد و قرار بود در این مراسم محمد بزرگی چتر باز جوان که با تلاش های زیاد توانسته بود مجوزهای پریدن را بگیرد، به بالای نردبان آتش نشانی روی جرثقیل آتش نشانی رفت تا با لباس آتش نشانی و چتر به پایین بپرد.

سقوط مرگبار محمد بزرگی

ساعت 8 صبح بود، محمد بزرگی در این مراسم از بالای نردبان جرثقیل آتش نشانی با چتر به زمین پرید اما چتر باز نشد و در حالیکه همه شاهد ماجرا بود این چتر باز جوان که رکوردهای زیادی را زده بود به شدت و از ارتفاع 58 متری به پایین سقوط کرد و با توجه به اینکه چترش باز نشده بود به شدت روی زمین افتاد.

محمد بزرگی به بیمارستان منتقل شد اما شدت جراحات و ضربات به بدنش آنقدر شدید بود که این جوان ورزشکار روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت.

تحقیقات برای شناسایی مقصران این حادثه مرگبار

بازپرس محمد جواد شفیعی از شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران در این مرحله دستور داد تا یک هئیت کارشناسی برای بررسی علت این سقوط مرگبار تشکیل شود و چتر محمد بزرگی توقیف تا مشخش شود این چتر مشکل داشته است یا نه؟!

بازپرس ویژه قتل در ادامه دستور داد فیلم هایی که از صحنه پرش محمد بزرگی گرفته شده جمع آوری و بازبینی شود و در ادامه اظهارات اپراتور جرثقیل آتش نشانی و افراد حاضر ا صحنه جمع آوری و تحقیق شود تا مشخص شود در این ماجر قصور وجود داشته است یا نه.

بنا بر این گزارش، بزپرس پرونده دستور داد تا مشخص شود شرایط آب و هوایی و ارتفاع در سقوط و باز نشدن چتر نقش داشته است یا نه و تحقیقات تکمیلی در خصوص این پرونده ادامه دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟