کشف جنازه معین شریفی پس از 123 روز در کردکوی ؟  + فیلم و عکس
حجم ویدیو: 10.18M | مدت زمان ویدیو: 00:01:15

به گزارش رکنا، پس از 123 روز کشف جنازه منتسب به معین شریفی در جنگل های کردکوی جنازه منتسب به معین شریفی جوان کردکویی که 25 شهریور امسال در جنگل کردکوی مفقود شده بود امروز پیدا شد .

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: این جوان پس از پیاده روی در جنگل کردکوی مفقود شد و ماه ها جستجو برای یافتن او در جنگل های کردکوی بی نتیجه ماند و سرنخ ها هم کارآگاهان را به نتیجه ای نرساند .

هادی هاشیان افزود: دیروز خانواده ای که به جنگل کردکوی رفته بودند کفش و موبایل پیدا کردند و به پلیس تحویل دادند که بررسی این وسایل نشان داد مربوط به معین شریفی جون گمشده کردکویی است .

وی افزود: دادستان کردکوی پس از اطلاع از یافتن از اشیاء بدون اعلام عمومی ، فراخوانی با کمک نیروهای هلال احمرو نیروهای محلی برای جستجوی محل یافتن این وسایل صادر کرد و پس از جستجوی دوباره منطقه و کند و کاو زمین ، جنازه از زمین بیرون کشیده شد .

هاشمیان ادامه داد: جنازه در محل کشف کفش و موبایل ، از زیر خاک بیرون کشیده شده و همین امر گمان این که جنازه کشف شده مربوط به معین شریفی باشد تقویت می کند .

وی افزود: برای شناسایی هویت و اعلام نظر قطعی مرگ هم اکنون کارشناسان پزشکی قانونی در حال بررسی هستند .

کشف جدید ترین سرنخ از معین شریفی

با کشف سرنخ جدید در پرونده مفقودی معین شریفی جوان اهل شهرستان کردکوی، جست‌وجوی دوباره برای یافتن وی در جنگل‌های کردکوی از صبح امروز از سر گرفته شد.

 «معین شریفی» اهل شهرستان کردکوی استان گلستان عصر روز 25 شهریورماه سال جاری به قصد پیاده روی و حضور در جنگل‌های کردکوی از منزل خارج و دیگر به منزل بازنگشت.

بر اساس تحقیقات انجام شده وی در آخرین تماس خود به خانواده اعلام کرد که ساعتی دیگر بازمی‌گردد اما خانواده وی پس از گذشت چند ساعت از عدم بازگشتش و با خاموش شدن تلفن همراهش موضوع را به پلیس گزارش کرده و بلافاصله جست‌وجو برای وی آغاز شد.

پس از ورود دستگاه‌های امدادی و پلیس به پرونده و تحقیقات پلیس، مشخص شد این فرد همانند برنامه‌های روزانه‌اش به قصد ورزش با خودروی شخصی خود به ابتدای محور جنگلی درازنو کردکوی رفته و با توجه به پارک بودن خودروی وی در کنار جاده و کشف لباس‌های وی داخل خودرو مشخص است وی به نیت ورزش کردن از خودرو خارج و مسیری را طی کرده اما تاکنون هیچ ردی از وی کشف نشده است.

مفقود شدن معین شریفی در جنگل

21 دیماه جاری نیز «محمدسعید فاصل دادگر» فرمانده انتظامی گلستان در نشست خبری با خبرنگاران استان در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص این پرونده اظهار کرد که سرنخ‌هایی در این پرونده به دست آمده اما قطعی نیست و تحقیقات در حال انجام است.

«مجتبی مروتی» رئیس پلیس آگاهی گلستان نیز در این نشست بیان کرد: این پرونده بسیار پیچیده است و این فرد از ابعاد شخصیتی خاصی برخوردار بوده و بررسی‌های بسیاری را برای این پرونده انجام داده‌ایم و تمام تلاش‌های اطلاعاتی و پلیسی انجام شده و در تلاش هستیم هرچه زودتر این فرد پیدا شود.

اما از صبح امروز سرنخ جدیدی در این پرونده کشف شده و شب گذشته فردی که در حال تردد در جنگل کردکوی بوده، در فاصله کمتر از ۵۰۰ متری کشف محل خودروی «معین شریفی» گوشی تلفن همراه و کفشی که گفته می‌شود برای این فرد مفقودی است را کشف کرده و موضوع را به پلیس گزارش داده است.

رئیس پلیس آگاهی گلستان این موضوع را تائید و اعلام کرد تیم‌های جست‌وجو دوباره در محل حاضر شده و در حال جست‌وجو هستند.

این نکته لازم به ذکر است در روزهای نخست اعلام مفقودی این فرد، تیم‌های متعددی از هلال احمر، گروه‌های کوهنوردی، پلیس و نیروهای مردمی در عملیات جست‌وجو شرکت کرده و محیط وسیعی از منطقه را مورد پایش و جست‌وجو قرار دادند.

نبود وجود دوربین نظارت تصویری و مداربسته در ورودی پارک یکی از بزرگترین معضلاتی است که در چنین حوادثی کار جست‌وجو و تحقیق را سخت می‌کند و متاسفانه با وجود مصوبات مکرر شورای تامین شهرستان و استان در خصوص نصب دوربین‌های مداربسته و نظارت تصویری برای پایش و کنترل اتفاقات در سطح شهرستان کردکوی به ویژه ورودی پارک جنگلی النگدره اما تاکنون این اقدام صورت نگرفته است که این موضوع مورد گلایه جدی و شدید فرمانده انتظامی گلستان از فرماندار کردکوی قرار گرفت.

صبح روز جمعه ۲۰ تیرماه سال جاری نیز « سها رضانژاد »  دختر ۲۷ ساله ساکن کرج که به همراه یک گروه کوهنوردی به منطقه گردشگری « جهان نما » شهرستان کردکوی سفر کرده بود مفقود شد و جسد وی ۱۷ مردادماه در همان منطقه کشف شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

استخوان جمجمه، کفش و گوشی اولین نشانه ها از معین شریفی در کردکوی+گفتگوی اختصاصی

آیا این خبر مفید بود؟