حمله موبایل قاپ ها به یک زن تهرانی در سعادت آباد

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه "بهزاد اختیاری" رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی گفت: 8 آبان ماه پرونده ای با شکایت یک شهروند خانم مبنی بر سرقت گوشی تلفن همراه او به ارزش 10 میلیون تومان توسط راننده و سرنشین خودروی تیبا به شیوه قاپیدن در کلانتری 134 شهرک قدس تشکیل و با دستور قضائی برای رسیدگی تخصصی به پایگاه دوم آگاهی ارجاع شد.

موبایل قاپی با تیبا

وی افزود : شاکی اظهار کرد، در محدوده سعادت آباد در حال قدم زدن بودم دو نفر با خودرو تیبا گوشی تلفن همراهش را سرقت و متواری شدند.

در گام اول تحقیقات کاراگاه روانه محل وقوع جرم شده در تحقیقات میدانی به دست آوردند، خودرو دارای سابقه سرقت از کلانتری 118 ستارخان است که سرقت خودرو در سامانه خودرو های تحت تعقیب ثبت می شود .

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تصریح کرد: در ادامه با پیگیری های بعمل آمده مشخص شد خودرو تیبا سرقتی در شهرستان ملارد کشف و سرنشین و راننده آن دستگیر شده اند.

سرهنگ اختیاری با اشاره به اینکه شاکی هر دو متهم را سارقان تلفن همراه خود اعلام کرده است، افزود: متهمان برای کش فجزئیات پرونده در اختیار این پایگاه قرار دارند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟