شلیک های پی در پی پلیس در خیابان خزر تهران / مرد شرور دستگیر شد

به گزارش رکنا، سرهنگ "جلیل موقوفه ای"، گفت: روز گذشته ماموران گشت انتظامی کلانتری ۱۰۱ در حال گشت زنی در محدوده خیابان "خزر" با فریاد‌های شهروندی مبنی بر سرقت تلفن همراهش، بلافاصله برای بررسی موضوع به شهروند مراجعه و مشخص شد موتورسواری تلفن همراهش را سرقت کرده است.

وی با بیان اینکه موتورسوار پس از سرقت فرار کرده است، ادامه داد: بلافاصله طرح مهار سارق اجرا و ماموران به تعقیب متهم پرداختند و موفق شدند، پس از مدتی تعقیب موتورسوار را که با انجام حرکات مارپیچ و خطرناک در حال فرار بود، مشاهده کنند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران عنوان کرد: ماموران گشت کلانتری دستور توقف موتورسیکلت را اعلام کرد، ولی متهم بدون توجه به فرمان‌های پلیسی به فرار خود ادامه داد و به ناچار ماموران برای جلوگیری از ورود خسارت به سایر خودرو‌ها چند تیر هوایی شلیک و بدین ترتیب موفق به توقیف موتورسیکلت شدند.

این مقام انتظامی توضیح داد: در این عملیات پلیسی، سارق دستگیر و با بررسی‌های بیشتر تلفن همراه مال باخته کشف و متهم برای تحقیقات پلیسی به کلانتری "تجریش" انتقال یافت.

سرهنگ موقوفه‌ای با بیان اینکه متهم در کلانتری به ۷۰ فقره زورگیری با استفاده از سلاح سرد و موبایل قاپی معترف شد، اضافه کرد: متهم اظهار داشت با پرسه زنی در خیابان‌های خلوت از غفلت شهروندان که در حال مکالمه تلفنی بودند سوءاستفاده و موبایل آن‌ها را سرقت می‌کرده و در صورت مقاومت آنان با تهدید سلاح سرد اقدام به زورگیری می‌کرده است.

این مقام پلیسی خاطر نشان کرد: تاکنون تعدادی از مال باختگان شناسایی و تحقیقات پلیسی برای کشف جزئیات پرونده ادامه دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟