کلاهبرداری پلید مرد دارابی لو رفت + جزئیات

فرمانده انتظامی "داراب" از دستگیری فردی که مبلغ 640 میلیون ریال از حساب شاکی در کانال همسر یابی برداشت کرده بود خبر داد.
به گزارش رکنا، سرهنگ "علیرضا نوشاد" ، بیان کرد : فردی با ارائه مرجوعه قضائی به پلیس فتا داراب مراجعه و اظهار داشت که از حساب بانکی وی مبلغ 640 میلیون ریال به صورت اینترنتی برداشت شده است که بررسی موضوع در دستور کارشناسان قرار گرفت.
وی افزود: کارشناسان پلیس فتا در بررسی‌های فنی مطلع شدند که متهم با ایجاد کانال‌های همسر یابی، شاکی را به صفحه جعلی هدایت و پس از اخذ مشخصات کارت بانکی وی، اقدام به خالی کردن حسابش در فرصت مناسب کرده است.
فرمانده انتظامی "داراب" با بیان اینکه کارشناسان پلیس فتا با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند متهم را در استان آذربایجان غربی شناسایی کنند، گفت: ماموران پس از اخذ نیابت قضائی به آنجا مراجعه و در یک اقدام ضربتی وی را دستگیر و به داراب انتقال دادند.
سرهنگ "نوشاد" با اشاره به اینکه متهم در بازجویی اولیه به بردارشت 640 میلیون ریال از حساب شاکی اقرار کرد، گفت: این کلاهبردار برای سیر مراحل قانونی تحویل مراحل قضائی شد.
این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: سایت پلیس فتا به آدرسwww.cyberpolice.ir پل ارتباطی بین شهروندان و پلیس بوده و هموطنان می‌توانند در صورت مواجهه با هرگونه موارد خلاف قانون در فضای مجازی آن را به پلیس اطلاع دهند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟