سمیرا در دام شیطان قد بلند تهران / رسید بانکی لو داد

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه "سید علی شریفی" رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی گفت: 19 مهر ماه پرونده ای با موضوع سرقت بعنف خودروی پژو 206 در کلانتری 163 ولنجک تشکیل و با دستور قضائی برای رسیدگی تخصصی به پلیس آگاهی ارجاع شد.

سرقت سارق قد بلند از سمیرا

وی عنوان کرد: محتویات پرونده حاکی از آن بود راننده خودرو به نام سمیرا در حال مکالمه تلفنی بوده که مرد جوانی با قدی بلند از سمت شاگرد وارد خودروی وی شده و با تهدید شاکی را از خودرو پیاده و با سرقت خودرو و کیف که حاوی دسته چک ، اوراق هویتی و کارت های عابر بانک به سرعت از محل گریخته است.

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی با اشاره به اینکه کارآگاهان خودرو شاکی را در یکم آبان ماه در فردیسه شهریار کشف کردند، ابراز داشت: در ادامه تیمی از کارآگاهان برای بازدید خودرو به شهرستان شهریار اعزام و در بررسی از داخل آن یک رسید بانکی مربوط به 20 مهرماه کشف می کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد : با بررسی شماره حساب موجود در رسید کارآگاهان متوجه می شوند شماره حساب متعلق به یکی از مجرمان سابقه دار به هویت شاهرخ می باشد که مدتی پیش به جرم سرقت بعنف در زندان تحمل کیفر داشته است.

سرهنگ شریفی با بیان اینکه تصریر شاهرخ به رویت شاکی رسانده شد و شاکی سارق خودرو را به صورت 100 درصد شناسایی کرد، افزود: در ادامه تحقیقات پلیسی مخفیگاه متهم در شهرستان شهریار شناسایی و با هماهنگی های قضائی متهم در 17 آذرماه و در یک عملیات موفق دستگیر شد.

این مقام پلیسی در پایان اضافه کرد: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی به جرم ارتکابی اعتراف کرد و با دستور قضائی برای کشف سایر جرائم احتمالی در اختیار این پایگاه قرار دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟